S
Header
            تقدیر از خدمات هلال‌احمر در حوادث و بحران‌های سال 1401                        قدردانی معاون اول رئیس جمهور و وزرای راه، کشور و کار از خدمات امدادگران هلال‌احمر                        این ماه را از دست ندهید                        بازدید مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر از پایگاه‌های امدادونجات                        فیلم: پیام نوروزی مقام معظم رهبری                        فعالیت‌های اقتصادی باید به گشایش در زندگی مردم ختم شود                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و بهار طبیعت                        بازدید نماینده ولی فقیه از طرح نوروزی ١۴٠٢ در مازندران                        بازدید نماینده ولی فقیه در هلال احمر از پایگاه امداد و نجات نوروزی                        دلگرمی امدادگران به بازدیدهای نوروزی مسئولین هلال احمر            
کد خبر : 65319
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان امداد ونجات خبر داد

حضور طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده

سرویس اخبار
مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امدادونجات از آمادگی گروه‌های جهادی طلاب برای اعزام به مناطق زلزله‌زده خوی خبر داد.
سه‌شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 09:00
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
حضور طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امدادونجات از آمادگی گروه‌های جهادی طلاب برای اعزام به مناطق زلزله‌زده خوی خبر داد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2023/01/202301100900755707_Thum.jpg حضور,طلاب,جهادی,در,مناطق,زلزله‌زده nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام صادقی در گفت‌وگوی خود با این پایگاه به هماهنگی صورت گرفته جهت مشارکت طلاب در طرح حمایت‌های روانی از حادثه‌دیدگان (سحر) اشاره و بر ضرورت بهره‌گیری از مشارکت کانون‌های طلاب تاکید کرد.

حجت الاسلام صادقی به وقوع زمین لرزه‌های متعدد در این شهرستان در چند هفته اخیر نیز اشاره کرد و بر لزوم توجه به موضوع حمایت‌های روانی و تسکین آلام شهروندان این مناطق تاکید نمود.

وی گزارشات دریافتی مبنی بر نگرانی‌ و اضطراب شهروندان مناطق حادثه دیده را مساله‌ای مهم دانست که بایستی نسبت به آن توجه ویژه کرد.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود به اقدامات دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امدادونجات پس از وقوع این حادثه نیز اشاره کرد.

حجت الاسلام صادقی نظارت بر توزیع اقلام امدادی و زیستی و ارسال آن از سازمان امدادونجات به مناطق حادثه دیده و همچنین حضور میدانی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در شهرستان خوی در ساعات اولیه پس از حادثه را به منظور نظارت و ارزیابی از جمله اقدامات انجام شده این دفتر برشمرد.

بنا به گفته حجت الاسلام صادقی طبق گزارشات دریافتی و مشاهدات میدانی در 32 روستا اقلام امدادی توزیع شده است که شامل  380 شعله والور، 436 بخاری برقی، 436 بسته غذای 72 ساعته، 4380 تخته پتو و 1890 تخته موکت بوده است.

لازم به ذکر است که محموله‌های امدادی از طریق 2 فروند هواپیمای نیروی هوایی ارتش به وزن تقریبی 40 تن از سازمان امداد و نجات به مناطق حادثه دیده ارسال شد

 

1/31/2023 9:00:53 AM
آخرین اخبار