S
Header
            قدردانی از برگزارکنندگان محافل قرآنی در جمعیت هلال احمر                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر یه مناسبت فرا رسیدن عید فطر                        هویت بخشی به جوانان یکی از وظایف سازمان جوانان است/ مشارکت جوانان در تصمیم‌گیری‌ها انگیزه آنان را در مشارکت اجتماعی ارتقاء می‌دهد                        همراهی رابطین فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خوزستان با طرح نوروزی ۱۴۰۳                        بهار قرآن در جمعیت هلال احمر خوزستان                        ملت ایران اسلامی صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رسانده است                        دعوت رئیس هلال احمر از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس                        روز قدس، روز دفاع از مظلومیت‌ ملت فلسطین                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر به مناسبت روز قدس                        قرآن کریم بهترین نسخه شفاء بخش برای بشریت است            
کد خبر : 65319
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان امداد ونجات خبر داد

حضور طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده

سرویس اخبار
مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امدادونجات از آمادگی گروه‌های جهادی طلاب برای اعزام به مناطق زلزله‌زده خوی خبر داد.
سه‌شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 09:00
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
حضور طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امدادونجات از آمادگی گروه‌های جهادی طلاب برای اعزام به مناطق زلزله‌زده خوی خبر داد. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/01/202301100900755707_Thum.jpg حضور,طلاب,جهادی,در,مناطق,زلزله‌زده nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام صادقی در گفت‌وگوی خود با این پایگاه به هماهنگی صورت گرفته جهت مشارکت طلاب در طرح حمایت‌های روانی از حادثه‌دیدگان (سحر) اشاره و بر ضرورت بهره‌گیری از مشارکت کانون‌های طلاب تاکید کرد.

حجت الاسلام صادقی به وقوع زمین لرزه‌های متعدد در این شهرستان در چند هفته اخیر نیز اشاره کرد و بر لزوم توجه به موضوع حمایت‌های روانی و تسکین آلام شهروندان این مناطق تاکید نمود.

وی گزارشات دریافتی مبنی بر نگرانی‌ و اضطراب شهروندان مناطق حادثه دیده را مساله‌ای مهم دانست که بایستی نسبت به آن توجه ویژه کرد.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود به اقدامات دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امدادونجات پس از وقوع این حادثه نیز اشاره کرد.

حجت الاسلام صادقی نظارت بر توزیع اقلام امدادی و زیستی و ارسال آن از سازمان امدادونجات به مناطق حادثه دیده و همچنین حضور میدانی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در شهرستان خوی در ساعات اولیه پس از حادثه را به منظور نظارت و ارزیابی از جمله اقدامات انجام شده این دفتر برشمرد.

بنا به گفته حجت الاسلام صادقی طبق گزارشات دریافتی و مشاهدات میدانی در 32 روستا اقلام امدادی توزیع شده است که شامل  380 شعله والور، 436 بخاری برقی، 436 بسته غذای 72 ساعته، 4380 تخته پتو و 1890 تخته موکت بوده است.

لازم به ذکر است که محموله‌های امدادی از طریق 2 فروند هواپیمای نیروی هوایی ارتش به وزن تقریبی 40 تن از سازمان امداد و نجات به مناطق حادثه دیده ارسال شد

 

1/31/2023 9:00:53 AM
آخرین اخبار