S
Header
            عرفه و قربان، گام بلند بندگی                        رهبر معظم انقلاب: قساوت صهیونیست ها جای مماشات باقی نگذاشته است/باید عرصه را بر جلادان تنگ کرد                        دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با پدر شهید آل هاشم                        بیانیه سیزدهمین گردهمایی مسئولان دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر استان‌ها و سازمان‌ها                        مراسم اختتامیه گردهمایی سیزدهمین دوره مسئولان دفاتر استانی برگزار شد                        ارتقاء کیفی و کمی‌ مشارکت‌های مردمی در دستور کار سازمان داوطلبان                        واکاوی وظایف حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر در دو کمسیون فرهنگی و نظارتی                        شکل‌گیری کانون‌های تخصصی در دستور کار سازمان جوانان                        دفاترنمایندگی ولی‌فقیه مهم‌ترین پایگاه فرهنگی و اعتقادی در هلال احمر به شمار می‌آیند                        پایگاه‌ امداد‌ونجات معرف جمعیت هلال احمر به مردم            
کد خبر : 65285
به همت معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر

نشست تخصصی راهکارهای ارتقای اخلاق امدادگری برگزار می شود

سرویس اخبار
نشست علمی-تخصصی «راه کارهای ارتقای اخلاق امدادگری» به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر برگزار می‌شود.
چهارشنبه 7 دی 1401 ساعت 16:15
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نشست تخصصی راهکارهای ارتقای اخلاق امدادگری برگزار می شود نشست علمی-تخصصی «راه کارهای ارتقای اخلاق امدادگری» به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر برگزار می‌شود. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/12/202212102033128956_Thum.jpg نشست,تخصصی,راهکارهای,ارتقای,اخلاق,امدادگری,برگزار,می,شود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر، این نشست علمی-تخصصی با ارائه دکتر حسین دیبا استادیار پژوهشکده اخلاق و تربیت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دکتر مهدی فصیحی رامندی پژوهشگر و نویسنده در زمینه اخلاق کاربردی، روز پنجشنبه ۸ دی ماه از ساعت ١٠ صبح در ساختمان صلح برگزار خواهد شد و پیش درآمدی است به منظور برگزاری همایش علمی اخلاق امدادگری که در اردیبهشت ماه سال آینده برپا می شود.
لازم به ذکر است که سلسله نشست‌های علمی مرتبط با مفاهیم و اهداف جمعیت هلال‌احمر در آینده نیز با حضور صاحب‌نظران و کارشناسان ادامه خواهد یافت.  
هدف از برگزاری این سلسله‌ نشست‌های علمی-تخصصی این است که اندیشمندان و متفکران حوزه علوم انسانی موضوع‌های اخلاقی مربوط به جمعیت هلال‌احمر را بررسی و تحلیل کنند.
همایش «اخلاق امدادگری» به همت پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت دفتر تبلیغات اسلامی و با همکاری حوزۀ نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در ١١ محور فراخوان خود را اعلام کرد. 
علاقمندان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی نشست Emdadgari.isca.ac.ir مقالات خود را برای این همایش علمی ارسال نمایند.

454108012/28/2022 5:09:28 PMhttp://Media.nvhelal.ir/Image/2022/12/202212103929406441_Thum.jpg

 

12/28/2022 4:15:00 PM
آخرین اخبار