S
Header
            دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی                        اهمیت مسئولیت پذیری و راهکارهای افزایش آن در جامعه                        از ابزارهای روزآمد در مسیر ترویج فرهنگ، دین و تقویت ایمان بهره گیرید/ ائمه جماعات همچون سفیران امید آفرینی و تقویت روحیه مسئولیت ‌پذیری عمل کنند                        دومین نشست گفتمان تبیینی ائمه جماعات جمعیت هلال احمر برگزار شد                        نماهنگ: دلتنگتم یا امام رضا(ع)                        دیدار صمیمانه نماینده رهبر معظم انقلاب باائمه جماعات هلال احمر فارس                        جشن ولادت امام رضا (ع)در هلال احمر فارس                        سنگ مضجع شریف حرم مطهر امام زاده سید علاالدین حسین(ع) رونمایی شد                        بازدید نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از جمعیت شهرستان نی‌ریز                        انس و تدبر در قرآن ضرورت جامعه به ویژه جوانان است / قرآن مسیر هدایت و تعالی انسان هاست            
کد خبر : 65226

برگزاری نشست هم اندیشی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر استان‌ها با موضوع اربعین

سرویس اخبار
مجموعه‌ نشست‌های هم اندیشی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر با حضور حجت الاسلام دکتر فجری، معاون فرهنگی و امور ‌آموزشی پژوهشی نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر برگزار شد.
سه‌شنبه 19 مهر 1401 ساعت 08:03
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
برگزاری نشست هم اندیشی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر استان‌ها با موضوع اربعین مجموعه‌ نشست‌های هم اندیشی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر با حضور حجت الاسلام دکتر فجری، معاون فرهنگی و امور ‌آموزشی پژوهشی نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر برگزار شد. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/10/202210100691744215_Thum.jpg برگزاری,نشست,هم,اندیشی,مسئولین,دفاتر,نمایندگی,,ولی,فقیه,هلال,احمر,استان‌ها,با,موضوع,اربعین nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در نشست نخست این جلسه که پیش از اربعین حسینی برگزار شده بود، معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ضمن قدردانی از زحمات مسئولین دفاتر، به ضرورت برگزاری برنامه‌های فرهنگی در جهت ارتقا سطح معرفتی نیروهای حاضر در طرح‌ ملی امداد و نجات اربعین حسینی تاکید کرد. 

4006009/13/2022 8:53:37 AMhttp://Media.nvhelal.ir/Image/2022/09/202209102436794732_Thum.jpg

در این نشست که مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استان‌های مشارکت کننده حضور داشتند، افراد به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پیرامون موضوع جلسه پرداختند. 
در مجموع نظرات مطرح شده در این جلسه که به شکل مجازی و به میزبانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان خوزستان برگزار شد به موضوعاتی همچون برگزاری جلسه هم اندیشی مسولین دفاتر با محوریت استان‌های درگیر با طرح، تمرکز برنامه‌ها برای اعضای جمعیت نه عموم مردم، برپایی موکب توسط جمعیت در مرز به شکل متمرکز، اعزام مسؤلین دفاتر به عراق، استقرار امدادگران و کانون های طلاب در مواکب، فراخوان ایده‌های اربعینی،  ارائه خدمات فرهنگی به زائرین خارجی در مرزهای بین المللی کشور، نظارت بر پست‌ها و مراکز مستقر در عراق، پر کردن خلأ حوزه نمایندگی در اربعین با برپایی برنامه هایی نظیر نماز جماعت در مراکز درمانی و امدادی مستقر در عراق، استقرار مستمر رابطین فرهنگی در تمامی قرارگاه‌های مرزی در طول برگزاری طرح و ... مطرح شد.
همچنین در نشست دوم که پس از مراسم باشکوه اربعین حسینی برگزار گردید، مسئولان دفاتر به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند. 
حجت الاسلام اسدی، مسئول دفتر حوزه نمایندگی در خراسان رضوی در این نشست بر لزوم شناسایی و اعزام پزشکان روحانی در ماموریت‌هایی نظیر اربعین و تهیه و اهمیت توزیع دفتر ثبت خاطرات امدادی جهت احصا بهترین موارد تاکید کرد.
حجت الاسلام چهری، مسئول دفتر حوزه نمایندگی در گیلان نیز به ضرورت معرفی ظرفیت‌های دفاتر نمایندگی از جمله فرصت‌های مثبت در این طرح ملی اشاره نمود. 
حجت الاسلام میرهاشمی، مسئول دفتر حوزه نمایندگی در استان مرکزی نیز پیشنهاد کرد شرایط اعزام مداح با کاروان‌های زیارتی هلال را در سال آتی فراهم شود.
حجت الاسلام انصاری، مسئول دفتر حوزه نمایندگی در گیلان نیز اعزام تشویقی ائمه جماعات فعال با کاروان‌های زیارتی امدادگران ویژه آن دسته از امامان جماعتی که در طول طرح اربعین در قرارگاه‌ها مستقر بودند و بیشترین فعالیت را داشتند، مطرح کرد.

10/11/2022 8:03:16 AM
آخرین اخبار