S
Header
            انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند            
کد خبر : 65201

پیام رئیس جمعیت هلال‌احمر به مناسبت روز جهانی کمک‌های اولیه

سرویس اخبار
دکتر کولیوند به مناسبت روزجهانی کمک‌های اولیه پیامی صادر و بر اهمیت آموزش همگانی کمک‌های اولیه و مواجه با مخاطرات تاکید کرد.
یکشنبه 20 شهریور 1401 ساعت 07:52
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پیام رئیس جمعیت هلال‌احمر به مناسبت روز جهانی کمک‌های اولیه دکتر کولیوند به مناسبت روزجهانی کمک‌های اولیه پیامی صادر و بر اهمیت آموزش همگانی کمک‌های اولیه و مواجه با مخاطرات تاکید کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/09/202209104575623948_Thum.jpg پیام,رئیس,جمعیت,هلال‌احمر,به,مناسبت,روز,جهانی,کمک‌های,اولیه nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، متن این پیام به شرح زیر است: 

 

ومنْ أحْیاها فکأنّما أحْیا النّاس جمیعًا

و هر کس نفسی را حیات بخشد (از مرگ نجات دهد) مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده[ (آیه 32 سوره مائده)

امسال 10 سپتامبر مصادف با19 شهرور ماه توسط فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر به عنوان روز جهانی  کمک‌های اولیه  معرفی  شده‌است. این روز با شعار«کمک های اولیه برای همه در همه جا» نامگذاری شده است.
این شعار نشان از ضرورت توجه و پرداختن به  آموزش کمک‌های اولیه در همه سطوح و برای همه مخاطبان از هر رده سنی است.
لزوم آموزش کمک‌های اولیه بر هیچ کس پوشیده نیست و مردم می‌توانند با فراگیری آموزش‌های همگانی در هنگام حوادث، به یاری اطرافیان خود بشتابند.  این آموزش‌ها باید برای همه، از جمله کودکان،سالمندان و معلولین قابل دسترس باشد.
معاونت آموزش، پژوهش و فناوری در همه شعب جمعیت هلال احمر استان، برای آموزش رایگان کمک‌های اولیه آمادگی کامل دارد تا این آموزش‌ها را به صورت گسترده برای عموم مردم برگزار کند.
اینجانب ضمن گرامیداشت این مناسبت جهانی از تلاش و فداکاری کم‌نظیر مربیان  و مدرسان کمک‌های اولیه  که بی هیچ چشم داشت آموزش و سلامتی را به مردم هدیه می دهند؛قدردانی و تشکر می‌نمایم. امیدوارم امسال برای همه مردم سالی سرشار از سلامتی امیدواری و انگیزه باشد.

پیرحسین کولیوند

رئیس جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران

 

9/11/2022 7:52:49 AM
آخرین اخبار