S
Header
            قدردانی از برگزارکنندگان محافل قرآنی در جمعیت هلال احمر                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر یه مناسبت فرا رسیدن عید فطر                        هویت بخشی به جوانان یکی از وظایف سازمان جوانان است/ مشارکت جوانان در تصمیم‌گیری‌ها انگیزه آنان را در مشارکت اجتماعی ارتقاء می‌دهد                        همراهی رابطین فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خوزستان با طرح نوروزی ۱۴۰۳                        بهار قرآن در جمعیت هلال احمر خوزستان                        ملت ایران اسلامی صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رسانده است                        دعوت رئیس هلال احمر از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس                        روز قدس، روز دفاع از مظلومیت‌ ملت فلسطین                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر به مناسبت روز قدس                        قرآن کریم بهترین نسخه شفاء بخش برای بشریت است            
کد خبر : 65121
به همت معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر

نشست تخصصی همیاری اجتماعی در اندیشه امام علی علیه السلام برگزار می شود

سرویس اخبار
نشست علمی-تخصصی «همیاری اجتماعی، مبانی ، گستره و راهکارها در اندیشه امام علی علیه السلام» با ارائه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان اصفهان و مدرس حوزه و دانشگاه به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در این جمعیت برگزار می‌شود.
پنج‌شنبه 23 تیر 1401 ساعت 09:00
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نشست تخصصی همیاری اجتماعی در اندیشه امام علی علیه السلام برگزار می شود نشست علمی-تخصصی «همیاری اجتماعی، مبانی ، گستره و راهکارها در اندیشه امام علی علیه السلام» با ارائه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان اصفهان و مدرس حوزه و دانشگاه به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در این جمعیت برگزار می‌شود. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/07/202207105111814667_Thum.jpg نشست,تخصصی,همیاری,اجتماعی,در,اندیشه,امام,علی,علیه,السلام,برگزار,می,شود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر، در این نشست علمی-تخصصی که روز شنبه ۲۵تیر ماه از ساعت ۱۰ صبح در جمعیت هلال احمر استان اصفهان برگزار خواهد شد، حجت الاسلام والمسلمین احمد فعال اصفهانی به مساله همیاری اجتماعی، مبانی، گستره و راهکارها در اندیشه امام علی علیه السلام می‌پردازد. 

در اطلاعیه منتشر شده ویژه این نشست آمده است:« اجتماع انسانی همواره با همیاری متقابل انسان‌ها بقاء یافته است. هم از این رو  آدمی از ابتدای تاریخ زندگی‌اش در زمین به مبانی، گستره و راهکارهای آن می‌اندیشیده است . مکاتب مختلف بشری نیز در همین راستا کوشیده اند تا بتوانند جامع ترین برنامه را برای آن داشته باشند . در این میان امام علی علیه السلام  انسانی است الهی که اتصال کامل به جریان  وحی داشته و مفسر حقیقی قرآن است.

بررسی مبانی، گستره و راهکارهای همیاری اجتماعی در اندیشه این امام همام می تواند جریان سازی مناسبی با فرهنگ دینی ما در این راستا ایجاد نماید.»

7/14/2022 9:00:00 AM
آخرین اخبار