S
Header
            دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی                        اهمیت مسئولیت پذیری و راهکارهای افزایش آن در جامعه                        از ابزارهای روزآمد در مسیر ترویج فرهنگ، دین و تقویت ایمان بهره گیرید/ ائمه جماعات همچون سفیران امید آفرینی و تقویت روحیه مسئولیت ‌پذیری عمل کنند                        دومین نشست گفتمان تبیینی ائمه جماعات جمعیت هلال احمر برگزار شد                        نماهنگ: دلتنگتم یا امام رضا(ع)                        دیدار صمیمانه نماینده رهبر معظم انقلاب باائمه جماعات هلال احمر فارس                        جشن ولادت امام رضا (ع)در هلال احمر فارس                        سنگ مضجع شریف حرم مطهر امام زاده سید علاالدین حسین(ع) رونمایی شد                        بازدید نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از جمعیت شهرستان نی‌ریز                        انس و تدبر در قرآن ضرورت جامعه به ویژه جوانان است / قرآن مسیر هدایت و تعالی انسان هاست            
کد خبر : 65027
نماینده ولی فقیه در هلال احمر در جمع  نمازگزاران ساختمان صلح

ماندگاری در سودمند بودن برای دیگران است

سرویس اخبار
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر، ظهر امروز در جمع  نمازگزاران ساختمان صلح حضور یافت و ضمن تبریک هجدهم اردیبشهت ماه روز جهانی صلیب سرخ، آغاز هفته هلال احمر  و یکصدسالگی جمعیت هلال احمر، به ارائه بیانات و نکاتی تبلیغی درخصوص اهمیت خدمت به دیگری از نگاه دین مبین اسلام ‏پرداخت.
شنبه 17 اردیبهشت 1401 ساعت 15:49
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
ماندگاری در سودمند بودن برای دیگران است نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر، ظهر امروز در جمع  نمازگزاران ساختمان صلح حضور یافت و ضمن تبریک هجدهم اردیبشهت ماه روز جهانی صلیب سرخ، آغاز هفته هلال احمر  و یکصدسالگی جمعیت هلال احمر، به ارائه بیانات و نکاتی تبلیغی درخصوص اهمیت خدمت به دیگری از نگاه دین مبین اسلام ‏پرداخت. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/05/202205109968744825_Thum.jpg ماندگاری,در,سودمند,بودن,برای,دیگران,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، نماینده ولی فقیه در هلال احمر در سخنان کوتاه خود به تبیین‌ و واکاوی اهداف جمعیت هلال احمر، سودمندی برای دیگری و دیگران را خلاصه‌ و چکیده این اهداف و فعالیت‌های دانست و خاطرنشان کرد: از نگاه اسلام ماندگاری در سودمند بودن برای دیگر و دیگران است.

نماینده رهبر معظم انقلاب در ادامه با اشاره به آیات و رویاتی از پیامبر اسلام (ص) و امام علی (ع)  به اهمیت مساله خدمت به خلق در دین اسلام پرداخت و افزود: پیامبر اسلام (ص) می‌فرماید: ایمان به خدا و سودمندی برای بندگان خدا، دو ویژگی بارز مومنان است. معصومین همواره بر خدمت‌گزاری بی منت تاکید داشته‌اند.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به حضور تاثیرگذار و به موقع داوطلبان، جوانان و امدادگران هلال احمر در صحنه‌های حوادث چون زلزله، سیل، طوفان و وقایع جاده‌ای اشاره کرد و افزود: هر حرکتی که اعضای هلال احمر در جهت بهبود وضعیت مصیبت دیدگان در حوادث گوناگون انجام می دهند برگرفته از روحیه از خودگذشتگی، ایثار، فداکاری و آموزه‌های منطبق با سیره ی ائمه اطهار (ع) است. فعالیت آنان برای رضای خداوند و برای مردم است.

حجت‌الاسلام و المسلمین معزی در بخش دیگری از سخنان خود رمز ماندگاری خدمت به مردم را اخلاص در عمل عنوان و تاکید کرد: البته باید خدمت به مردم خالصانه باشد چرا که اگر برای خدا عمل کنیم ماندگار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین معزی در ادامه به حضور 6 هزار طلبه در امدادرسانی به سیل زدگان سال 98 اشاره کرد و افزود: یکی  از مصارف زکات ایجاد محبت در دل مردم است. مومن با خدمت به دیگری زمینه علاقمندسازی افراد را به اسلام می‌تواند فراهم سازد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر، در پایان سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای امدادگر از خدمات شبانه‌روزی خانواده  جمعیت هلال احمر در یکصد سال گذشته قدردانی کرد.

7006005/7/2022 3:35:39 PMhttp://Media.nvhelal.ir/Image/2022/05/202205109900548150_Thum.jpg

 

 

 

5/7/2022 3:49:36 PM
آخرین اخبار