S
Header
            دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با پدر شهید آل هاشم                        بیانیه سیزدهمین گردهمایی مسئولان دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر استان‌ها و سازمان‌ها                        مراسم اختتامیه گردهمایی سیزدهمین دوره مسئولان دفاتر استانی برگزار شد                        ارتقاء کیفی و کمی‌ مشارکت‌های مردمی در دستور کار سازمان داوطلبان                        واکاوی وظایف حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر در دو کمسیون فرهنگی و نظارتی                        شکل‌گیری کانون‌های تخصصی در دستور کار سازمان جوانان                        دفاترنمایندگی ولی‌فقیه مهم‌ترین پایگاه فرهنگی و اعتقادی در هلال احمر به شمار می‌آیند                        پایگاه‌ امداد‌ونجات معرف جمعیت هلال احمر به مردم                        رعایت نظم سازمانی مقدمه رشد و تعالی یک مجموعه است                        ضرورت توجه نظارتی به برگزاری انتخابات مجامع            
کد خبر : 64998
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر اردبیل:

ماه رمضان، ماه میهمانی خدا و فرصت ارزشمند رشد و تعالی است

سرویس اخبار
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ماه مبارک رمضان، ماه میهمانی خدا و فرصت ارزشمند رشد و تعالی است.
چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 02:51
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
ماه رمضان، ماه میهمانی خدا و فرصت ارزشمند رشد و تعالی است مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ماه مبارک رمضان، ماه میهمانی خدا و فرصت ارزشمند رشد و تعالی است. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/04/202204105739190231_Thum.jpg ماه,رمضان،,ماه,میهمانی,خدا,و,فرصت,ارزشمند,رشد,و,تعالی,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت در استان اردبیل، حجت الاسلام سید علی فاطمی نیا در جلسه شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر استان با بیان این مطلب افزود: ماه رمضان، ماهی است که به میهمانی خدا دعوت شده ایم که اول آن رحمت، وسط آن مغفرت الهی و آخر آن اجابت دعا و آزادی از آتش جهنم است.
وی با بیان اینکه قرائت قرآن در ماه رمضان بسیار تاکید شده است، افزود: خواندن یک آیه از کتاب الهی در ماه رمضان مانند آن است که یک ختم قرآن در ماهی دیگر انجام یافته است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: هر چقدر کار فرهنگی انجام شود، باز هم جای کار در این حوزه وجود دارد.
عزت اله ضربی افزود: کارهای فرهنگی در همه رویکردها موثر است و همه کارهای انجام شده توسط جمعیت هلال احمر به نوعی کار فرهنگی است و جامعه به این کار و نگرش فرهنگی نیاز دارد.

به مناسبت ماه مبارک رمضان، فضاسازی محیطی، قرائت ادعیه ماه رمضان و بارگذاری در شبکه های مجازی، ارائه کمک های مومنانه و برپایی سفره های افطار، برگزاری جلسات احکام، سیری در نهج البلاغه، ختم قرآن و ... از برنامه های جمعیت هلال احمر استان اردبیل در این ایام نورانی می باشد.

4/6/2022 2:51:19 AM
آخرین اخبار