S
Header
            دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی                        اهمیت مسئولیت پذیری و راهکارهای افزایش آن در جامعه                        از ابزارهای روزآمد در مسیر ترویج فرهنگ، دین و تقویت ایمان بهره گیرید/ ائمه جماعات همچون سفیران امید آفرینی و تقویت روحیه مسئولیت ‌پذیری عمل کنند                        دومین نشست گفتمان تبیینی ائمه جماعات جمعیت هلال احمر برگزار شد                        نماهنگ: دلتنگتم یا امام رضا(ع)                        دیدار صمیمانه نماینده رهبر معظم انقلاب باائمه جماعات هلال احمر فارس                        جشن ولادت امام رضا (ع)در هلال احمر فارس                        سنگ مضجع شریف حرم مطهر امام زاده سید علاالدین حسین(ع) رونمایی شد                        بازدید نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از جمعیت شهرستان نی‌ریز                        انس و تدبر در قرآن ضرورت جامعه به ویژه جوانان است / قرآن مسیر هدایت و تعالی انسان هاست            
کد خبر : 64966

نشست منطقه ای مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر جنوب غرب کشور برگزار شد

سرویس اخبار
اولین نشست منطقه ای مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جنوب غرب کشور به میزبانی خوزستان و با حضور معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر برگزار شد.
چهارشنبه 25 اسفند 1400 ساعت 21:16
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نشست منطقه ای مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر جنوب غرب کشور برگزار شد اولین نشست منطقه ای مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جنوب غرب کشور به میزبانی خوزستان و با حضور معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر برگزار شد. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/03/202203101955123359_Thum.jpg نشست,منطقه,ای,مسئولان,دفاتر,نمایندگی,ولی,فقیه,در,هلال,احمر,جنوب,غرب,کشور,برگزار,شد nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، در ابتدای این نشست 2 روزه، جلسه مشترک شورای معاونین هلال احمر استان و مسئولان دفاتر شرکت کننده در نشست برگزار شد و مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خوزستان به نمایندگی از سوی کلیه همکاران و اعضای جمعیت استان به میهمانان خیر مقدم گفتند.

در نشست افتتاحیه، حجت الاسلام فجری معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در سخنانی، ضمن ابلاغ سلام حجت الاسلام والمسلمین معزی نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر،  از میهمان نوازی و میزبانی جمعیت هلال احمر خوزستان تقدیر کرد و گفت: جمعیت هلال احمر مجموعه ای است که بر اساس مطالعات و بررسی های انجام شده، اکثر اعضا به حضور در این نهاد افتخار می کنند که همه امور آن در راه رضای خداوند و خدمت به مردم برنامه ریزی و اجرا گردیده است.

وی افزود: روایات فراوانی در زمینه خدمت از انسان ها تا حیوانات وجود دارد و بر اساس برخی روایات، خدمت به همنوعان اگر با خلوص نیت باشد تا ۹۰۰ سال عبادت محسوب می شود.

معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر از رضایت آحاد جامعه از جمعیت هلال احمر سخن گفت و افزود: یکی از ویژگی های بارز و بسیار مهم جمعیت هلال احمر سرمایه اجتماعی است که الحمدالله با عملکرد خود مورد حمایت مردم قرار گرفته است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان خوزستان نیز با تبریک اعیاد ماه پر برکت شعبان و خیر مقدم به مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استان های منطقه، گفت: اعمال و ادعیه این ماه عزیز ما را به اهدافی که به دنبال آنها هستیم نزدیک می کند.

حجت الاسلام محمد انصاری تقارن این نشست با ماه شعبان را بسیار ارزشمند دانست و افزود: به لطف خداوند، مجموعه جمعیت هلال احمر خوزستان به ویژه در فعالیت های فرهنگی همراه و همدل و از جمعیت های برتر در این زمینه شناخته می شود .

در بخش دیگری از این نشست و پس از افتتاحیه برنامه، نشست تخصصی مسؤلین دفاتر به ریاست حجت الاسلام و المسلمین فجری تشکیل گردید.

در نشست منطقه ای جنوب غرب کشور، به موضوعات مهمی همچون فرصت ها و چالش های نظام نامه ابلاغی از طرف دفتر مقام معظم رهبری و ارتباط بیانیه گام دوم با ماموریت های هلال احمر پرداخته شد.

مسئولان دفاتر همچنین با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز دیدار و گفتگو کردند  

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فرد در این دیدار با اشاره به فرازی از زیارت جامعه کبیره و مصادیق صلوات عنوان کرد: در باطن صلوات بر محمد و آل محمد، اخلاق انسان را از ناخالصی ها می زداید و اگر با خلوص نیت باشد قلب را تسلیم در برابر خداوند کرده و نصرت ایجاد  می کند.

وی افزود: ماه های رجب و شعبان ماه های خود سازی و آمادگی برای ورود به ماه ضیافت الهی است و از این فرصت ها باید بیشترین استفاده را کرد و خود را برای میهمانی خدا مهیا ساخت.

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه اهواز با طرح مطالبه رهبر معظم انقلاب در موضوع جهاد تبیین، تحقق آن را بسیار ضروری و تعیین کننده توصیف کرد و ادامه داد: ۴۰ موضوع در زمینه جهاد تبیین مورد نظر ایشان وجود دارد که وظیفه ماست با تلاش در این عرصه به روشنگری و تبیین بپردازیم چرا که دشمن می کوشد نظام را ناکارآمد جلوه دهد که با تحقق جهاد تبیین می توان با این توطئه و نیت شوم مقابله کرد.

 در ادامه نیز مسولان دفاتر نمایندگی به بیان گزارشی از استان های مربوطه پرداختند، ضمن  آن که حجت الاسلام محمد انصاری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خوزستان نیز در این دیدار، ضمن بیان گزارشی از نشست افزود: در نشست ها مباحثی در راستای ترویج معارف دینی، آموزه های اهل بیت(ع) و ارزش های انقلاب اسلامی ارائه گردید که امیدواریم این موضوعات به عملی شدن هرچه بیشتر منویات مقام معظم رهبری و نظام نامه ابلاغی از سوی دفتر معظم له گردد.

تجدید بیعت با آرمان های شهدا در معراج شهدای اهواز و یادمان شهدای شلمچه، بازدید از ورزشگاه چند منظوره اروندان و دیدار و تقدیر از رئیس و جمعی از نجاتگران و امدادگران و بازدید از مرکز واکسیناسیون واقع در سالن ورزشی جمعیت هلال احمر شعبه اهواز و تقدیر از خدمات داوطلبانه اعضای این مرکز، از جمله دیگر برنامه های این نشست در خوزستان بوده است.

3/16/2022 9:16:33 PM
آخرین اخبار