S
Header
            بدون اسلحه در «خط مقدم»                        جزئیات برگزاری همایش اخلاق امدادگری برگزار شد                        تکریم جایگاه شهدا ترویج‌بخش فرهنگ ایثارگری است/شهدا اسوه‌های پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌ها                        نشست برخط «اخلاق امدادگری و مدیریت بحران جامعه‌محور» برگزار شد                        در راستای تعالی و ترقی هلال‌احمر باید از مباحث فرهنگی بهره‌مند شد                        اساس فعالیت در هلال احمر داوطلبانه است / لزوم حراست از ارزش‌های دینی در جامعه                        ملاحظات اخلاقی، روان‌شناختی و معنوی در امداد اهمیت دارد                        ایستادگی، مقاومت و ایمان به مدد پروردگار رمز موفقیت و پیروزی در جنگ تحمیلی بود                        دیدار نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه                        عملکرد جهادی شهدا الگوی هلال احمر است            
کد خبر : 64914
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان اردبیل

بهترین زنان، پاکدامنان هستند

سرویس اخبار
یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 17:23
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
بهترین زنان، پاکدامنان هستند http://media.nvhelal.ir//Image/2022/01/202201107950732817_Thum.jpg بهترین,زنان،,پاکدامنان,هستند nvhelal

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: بهترین زنان، زنانی هستند که پاکدامن بوده و خود را از نامحرم می پوشانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت در اردبیل، حجت الاسلام سید علی فاطمی نیا در نشست سیره فاطمی و آیین تکریم از بانوان شاغل در جمعیت هلال احمر استان که به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر و زن برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: بهترین زنان، زنانی هستند که مهربان، پاکدامن و عزیز در میان اقوام و فروتن در برابر همسرانشان هستند.

وی با اشاره به تاکیدات دین مبین اسلام بر جایگاه زنان تصریح کرد: شان بانوان به ویژه بانوان شاغل، حفظ جایگاه مادری و همسرداری است.

حجت الاسلام سید علی فاطمی نیا با اشاره به اینکه بانوان شاغل وظیفه دو چندان در اجتماع دارند، اضافه کرد: گذشت، ایثار، صبر، وفاداری و... از ویژگی های بانوان است که محیط امن خانوادگی و کاری را ایجاد می کنند.

در این جلسه بانوان شاغل در جمعیت هلال احمر نظرات خود را بیان کردند و در پایان از آن ها به مناسبت روز زن و ولادت حضرت زهرا (س) با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

1/23/2022 5:23:49 PM
آخرین اخبار