S
Header
            دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم                        بر ضرورت علم اندوزی درجامعه اسلامی تاکید کرد                        لزوم مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌ خیرخواهانه جمعیت هلال احمر                        نماینده ولی فقیه در هلال احمر، سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران                        فیلم: مادر است دیگر، واجب تعظیم                        ضرورت اسوه‌سازی از شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار در جامعه                        یادها، اشک‌ها و خاطره‌ها؛ یادواره ۴۹۰ شهید امدادگر در قاب دوربین                        رییس بنیاد شهید: تلاش می‌کنیم فعالیت‌های داوطلبانه مشمول ایثارگری شود                        تعبیر "مبارک" یکی از بهترین تعابیری است که می‌توان در مورد هلال احمر به کار برد                        تجدید میثاق اعضا و مسئولان هلال‌احمر با آرمان‌های امام خمینی(ره)            
کد خبر : 64843
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل

انسان های داوطلب، خیرخواه و خیرجو هستند

سرویس اخبار
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: انسان های داوطلب خیرخواه و ‌خیرجو هستند.
جمعه 19 آذر 1400 ساعت 19:47
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
انسان های داوطلب، خیرخواه و خیرجو هستند سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: انسان های داوطلب خیرخواه و ‌خیرجو هستند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2021/12/202112105453391857_Thum.jpg انسان,های,داوطلب،,خیرخواه,و,خیرجو,هستند nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت دراستان اردبیل، رضا قاسمیان در آیین نکوداشت داوطلبان جمعیت هلال احمر به مناسبت روز جهانی داوطلب افزود: اگر انسان ها به حرف های دلشان گوش کنند، دنیا زیباتر می شود و داوطلبان این کار را انجام داده اند.

وی اضافه کرد: در یک جامعه هر چقدر تعداد داوطلبان بیشتر باشد جامعه شبیه بهشت می شود و داوطلبان با روحیه جهادی، ایثارگری و با عشق و علاقه به مردم خدمت می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل هم در این مراسم گفت: داوطلبان، افتخار جمعیت هلال احمر و بزرگترین سرمایه این جمعیت هستند.

عزت اله ضربی ادامه داد: داوطلبان جمعیت هلال احمر بدون هیچ چشمداشتی در تمامی سختی ها و حوادث کنار مردم بوده و به آن ها خدمت می کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل هم در سخنانی در این مراسم گفت: اردبیل استان حادثه خیز و گردشگرپذیر است و به همین دلیل فعالیت و حضور داوطلبان از چندین جهت برای هلال احمر استان حائز اهمیت است.

گفتنی است در این مراسم که با حضور بیش از 250 نفر از داوطلبان و مدیران استانی برگزار شد با اهدای لوح و هدایایی از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اردبیل تجلیل شد.

12/10/2021 7:47:30 PM
آخرین اخبار