S
Header
            انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند            
video-camera.png
کد خبر : 64648
پیام نماینده مقام‌ معظم رهبری در هلال‌احمر به مناسبت عید سعید غدیر

روز ولایت و برادری

سرویس اخبار
نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر با انتشار پیامی، عید سعید غدیر خم را به کارکنان، امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر تبریک و تهنیت گفت و غدیر را یک تفکر و اندیشه دانست که از تداوم خط نبوّت حکایت دارد.
چهارشنبه 6 مرداد 1400 ساعت 11:53
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
روز ولایت و برادری نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر با انتشار پیامی، عید سعید غدیر خم را به کارکنان، امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر تبریک و تهنیت گفت و غدیر را یک تفکر و اندیشه دانست که از تداوم خط نبوّت حکایت دارد. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/07/202107125386743156_Thum.png روز,ولایت,و,برادری nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولیفقیه در هلال احمر، متن پیام حجت‌الاسلام و المسلمین معزی، به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

الیوم اکملت لکم دینکم و اتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا

واقعه غدیر ادامه نبوت در مسیر امامت است. غدیر یک تفکر و اندیشه است که از تداوم خط نبوّت حکایت می کند؛ نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت. این روز مبارک مهم‌ترین فراز تاریخ اسلام و آیت بی‌نظیری در تجلی امر الهی در هدایت جامعه بشری است.

عید غدیر، عید کمال دین و اتمام نعمت در سایه ادامه خط رسالت در ولایت علی(ع) است. از این رو این عید بزرگ فرصتی برای تجدید میثاق با ولایت است.

اگر چه در واقعه‌ی غدیر، تعیین امیرالمومنین(ع) مهمترین مسئله بود، لیکن آنچه در این روز تاریخی حائز اهمیت فراوان است به واقع پایه گذاری اصول و قواعد حکومت اسلامی و تبیین ارزش‌های زمامداری بود که نشان داد در جامعه اسلامی، اشرافیت، تکبر، ثروت و دنیا طلبی جایگاهی ندارد بلکه ملاک برای حکومت در اسلام عدالت، علم و پرهیزگاری است، برپایی حکومت مبتنی بر ارزشهای اسلامی را می‌توان از مهم‌ترین پیام‌های غدیر برشمرد.

بی تردید واقعه غدیرخم، آغازی دیگر برای نوشیدن از چشمه زلال راستی، پاکدستی و انسانیت است. آنچه امروز شما در مسیر کمک به انسان‌ها و تسکین آلام مصیبت دیدگان و رنج کشیدگان انجام می دهید در واقع ادامه‌ی رفتار خیرخواهانه و نجات‌بخش علی (ع) است.

مولای متقیان با دارا بودن روحیه ی الهی و معنوی، آگاه و مشرف به ابعاد وسیع حکومت اسلامی و همچنین برخورداری از ویژگی های برجسته ی انسانی بهترین گزینه ی خداوند برای امامت مسلمانان جهان بود که به دستور پروردگار از سوی پیامبر عظیم الشان اسلام معرفی شد.

اینجانب فرارسیدن این عید سعید را خدمت تمام مسلمین جهان و ملت سرافراز و ولایت مدار ایران اسلامی، خصوصا کارکنان، داوطلبان، امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر که درماه‌های گذشته خالصانه در مقابله با شیوع ویروس کرونا مجاهدت داشته، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

7/28/2021 11:53:03 AM
آخرین اخبار