S
Header
            دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم                        بر ضرورت علم اندوزی درجامعه اسلامی تاکید کرد                        لزوم مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌ خیرخواهانه جمعیت هلال احمر                        نماینده ولی فقیه در هلال احمر، سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران                        فیلم: مادر است دیگر، واجب تعظیم                        ضرورت اسوه‌سازی از شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار در جامعه                        یادها، اشک‌ها و خاطره‌ها؛ یادواره ۴۹۰ شهید امدادگر در قاب دوربین                        رییس بنیاد شهید: تلاش می‌کنیم فعالیت‌های داوطلبانه مشمول ایثارگری شود                        تعبیر "مبارک" یکی از بهترین تعابیری است که می‌توان در مورد هلال احمر به کار برد                        تجدید میثاق اعضا و مسئولان هلال‌احمر با آرمان‌های امام خمینی(ره)            
کد خبر : 64626
به همت حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر اجرایی ‌شد

دومین مرحله از طرح کتابخوانی "معاشرت با کتاب"

سرویس اخبار
دومین مرحله از سلسله مسابقات کتابخوانی تحت عنوان «معاشرت با کتاب» به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر اجرایی ‌شد.
دوشنبه 7 تیر 1400 ساعت 04:38
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دومین مرحله از طرح کتابخوانی "معاشرت با کتاب" دومین مرحله از سلسله مسابقات کتابخوانی تحت عنوان «معاشرت با کتاب» به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر اجرایی ‌شد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2021/06/202106106563708914_Thum.jpg دومین,مرحله,از,طرح,کتابخوانی,"معاشرت,با,کتاب" nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر قرار است در این طرح نزدیک به سیصد نفر از امام جماعات مرتبط با جمعیت هلال احمر به بازخوانی کتاب «تندتر از عقربه ها حرکت کن» بپردازند.

این کتاب حاصل گفت‌وگوهای دانش­گر و نوید نجات‌بخش و دیدارهای مکرر دانشگر از بهیار صنعت سپاهان در سال ۱۳۹۵ است.
"تندتر از عقربه‌ها حرکت کن" روایتی از مسیر پر فراز و نشیب و پر چالش جوانی است که در جامعه امروزی نه ارثیه چندانی دارد و نه حاضر است برای موفق شدن شرکتش به احدی باج بدهد و رشوه بگیرد. چارچوب‌های خودش را دارد و با همان چارچوب‌ها که برگرفته شده از روایات بزرگان دین اسلام و راهنمایی های علما و رهبر انقلاب است، تلاش می‌کندتا شرکت خود را گسترش دهد، اما همه اطرافیان او و مدیران دولتی دیگر چنین کاری را غیرممکن می‌دانند.

در معرفی این اثر آمده است: کتاب «تندتر از عقربه‌ها حرکت کن» درباره یک راز است. درباره ننشستن که هیچ درباره نایستادن است. درباره حرکت کردن و تلاش کردن است. درباره مسئولیت‌پذیری در برابر جامعه است و جهاد اقتصادی و علمی.
معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در نظر دارد تا با برنامه‌ریزی‌های منجسم و بهره‌گیری از مناسبت‌های مذهبی در سال جدید هر چه بیشتر خانواده جمعیت هلال احمر، خصوصا مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه، ائمه جماعات و طلاب داوطلب را در جهت فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی همراه سازد.

ترویج مطالعه و کتابخوانی یکی از محور‌های اصلی فرهنگی در جمعیت هلال احمر در سال 1400 است که مورد تاکید نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر در شورای فرهنگی این مجموعه نیز بوده است.

مهلت ارسال پاسخ ها: 10 تیرماه

 

8406006/28/2021 4:36:50 AMhttp://Media.nvhelal.ir//Image/2021/06/202106109326419558_Thum.jpg

 

6/28/2021 4:38:25 AM
آخرین اخبار