S
Header
            شکوه و عظمت مراسم تشییع پیکر شهید جمهور، نتیجه خدمت خالصانه و مردمی است                        مراسم یادبود شهدای خدمت در سراسر کشور برگزار شد                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر در پی‌شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی                        ترقی جامعه، به حفظ کرامت انسان ها وابسته است /دین در پرتو عبودیت خدا دوستدار انسانیت است                        هلال احمر مروج و شاخصه مسئولیت اجتماعی در کشور است                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه به معاون پشتیبانی و منابع انسانی هلال احمر                        هلال احمر در گسترش صلح و آرامش پیشرو است                        امروز جمعیت هلال احمر بر پایه ارزش های انسانی، نماد خدمت به جامعه است                        پیام نماینده ولی فقیه به مناسبت روز جهانی هلال احمر                        از ارتقای اخلاق امدادگری تا توجه به فرهنگ دینی در هلال احمر            
کد خبر : 64592

پیام تبریک نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال‌احمر برای پیروزی ملت فلسطین

سرویس اخبار
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال ‌احمر در پیامی، پیروزی ملت فلسطین در نبرد سیف القدس را تبریک گفت.
دوشنبه 3 خرداد 1400 ساعت 11:10
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پیام تبریک نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال‌احمر برای پیروزی ملت فلسطین نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال ‌احمر در پیامی، پیروزی ملت فلسطین در نبرد سیف القدس را تبریک گفت. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/05/202105101651127751_Thum.jpg پیام,تبریک,نماینده,رهبر,معظم,انقلاب,در,هلال‌احمر,برای,پیروزی,ملت,فلسطین nvhelal

حجت الاسلام و المسلمین معزی در این پیام، پیروزی عبرت ‌آموز حق بر باطل را در این نبرد تبریک گفت و تاکید کرد که این پیروزی نویددهنده درخشش‌های دیگر مقاومت در آینده نزدیک است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین معزی به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

نبرد ۱۲روزه سیف‌القدس نشان داد که اسرائیل سست‌تر و پوچ‌تر ازآن چیزی است که از آن یاد می‌شود، نبردی که بار دیگر رژیم غاصب صهیونیستی را وادار به عقب نشینی و شکست چندباره کرد. این پیروزی تحقق وعده نصرت الهی در یاری مومنان و‌ مظلومان است. بی‌شک همگان دریافتند که مقاومت تنها گزینه فلسطینیان برای شکستن هیمنه پوشالی اشغالگران قدس و پایان دادن به موجودیت آن و بازگرداندن حق غصب شده فلسطینیان است.

در این نبرد وحدت ایجاد شده بین گروه های مقاومت در فلسطین دستاورد ارزشمند دیگر این دوره بود. علاوه بر این، توجه حداکثری مردم جهان و‌ حساسیت افکار عمومی به آنچه در این سرزمین گذشت ثمره این مقاومت بود. امروز جبهه مقاومت قدر و منزلت اتحاد و اراده و عزم راسخ در مبارزه با ظلم و استکبار را به‌خ وبی تجربه می‌کند.
اینجانب، ضمن تبریک این پیروزی به مقام معظم رهبری، مسلمانان، آزادی خواهان جهان، مردم شریف فلسطین و رزمندگان جبهه مقاومت اعلام می‌دارم که جمعیت هلال احمر بنا به وظیفه ذاتی خود در حمایت از رنج‌دیدگان و مظلومان، مطابق تعهدات و موازین بین‌المللی بشردوستانه در کمک به مردم مظلوم آسیب دیده فلسطینی پیش‌قدم است و کمک خیران و‌داوطلبان را به آنان خواهد رساند.


عبدالحسین معزی
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر

5/24/2021 11:10:01 AM
آخرین اخبار