S
Header
            دعوت نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از آحاد مردم برای حضور پر شور در انتخابات                        تجلیل از برندگان مسابقات اخلاق امدادگری در گلستان                        برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در هلال احمر                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال احمر                        پیام نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر به مناسبت عید بزرگ نیمه شعبان                        انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند            
کد خبر : 64377

قدردانی آیت‌الله علم الهدی از خدمات هلال‌احمر در مقابله با کرونا

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد گفت: هلال احمر با ارزش ترین خدمات را در ایام کرونا داشت و اقدامات این جمعیت گاهی مانند ایام ابتدای طرح غربالگری، مددکار موثری برای وزارت بهداشت بود.
یکشنبه 21 دی 1399 ساعت 12:41
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
قدردانی آیت‌الله علم الهدی از خدمات هلال‌احمر در مقابله با کرونا نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد گفت: هلال احمر با ارزش ترین خدمات را در ایام کرونا داشت و اقدامات این جمعیت گاهی مانند ایام ابتدای طرح غربالگری، مددکار موثری برای وزارت بهداشت بود. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/01/202101102734142425_Thum.jpg قدردانی,آیت‌الله,علم,الهدی,از,خدمات,هلال‌احمر,در,مقابله,با,کرونا nvhelal
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ولی فقیه در هلال احمر، نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی  آیت الله علم الهدی در این مراسم اظهار کرد: جمعیت هلال احمر همچون گذشته در خصوص بیماری کرونا در قرارگاه مواسات و همدلی و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی همراهی و اقدامات بسیار خوبی داشته است.
امام جمعه مشهد افزود: آنان که در طرح رزمایش مواسات و این قرارگاه فعالیت داشتند به عشق عترت و اهل بیت(ع) و ولایت بود و این حرکت های خالصانه در سایه امام زمان(عج) انجام گرفته و با برکت است.
آیت الله علم الهدی تصریح‌ کرد: رزمایش مشترک جمعیت هلال احمر و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بسیار با برکت است و خراسان رضوی از جمله بیشترین آسیب ها را در ماجرای کرونا و با قطع حضور زائران متحمل شده است.
وی افزود: در استان و در مشهد حدود ۳۷ هزار نفر بیکار شدند و برخی بازاریان و اصناف آبرومند شهر به شدت متضرر شدند و این اقدامات حمایتی باید تداوم داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی همچنین با تقدیر از غربالگری و سایر خدمات جمعیت هلال احمر در مقابله با کرونا گفت: عزیزان هلال احمر با اخلاص مجاهدانه از ابتدای کرونا تاکنون در عرصه و میدان بودند و اینک هم با همراهی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) این مجموعه ها در استان در حال خدمت هستند.
آیت الله علم الهدی افزود: این خدمات در دادرسی مردم و محرومان بسیار موثر است و خوشبختانه همزمان چنین طرح هایی در شهرهای دیگر استان مانند سبزوار هم در حال اجراست.
به گفته امام جمعه مشهد تا زمانی که نگرانی کرونا در میان مردم هست می بایست این دستگیری ها هم تداوم داشته باشد
آیین رزمایش مواسات، همدلی و اهدای بسته های معیشتی جمعیت هلال احمر امروز با حضور آیت الله سید احمد علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد، دکتر محمد نصیری رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، آسوده مدیر کل کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی عضو رزمایش اهدای بسته های معیشتی و بهداشتی به خانواده های متاثر از ویروس کرونا انجام شد.
در خاتمه این آیین نیز از چهار نفر از داوطلبان منتخب جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تجلیل شد.
1/10/2021 12:41:01 PM
آخرین اخبار