S
Header
            انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند            
کد خبر : 64326
سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور

مجموعه هلال احمر نمونه بارز خدمت صادقانه به مردم است

سرویس اخبار
سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با حضور در هلال احمر استان گلستان با حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گلستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
چهارشنبه 19 آذر 1399 ساعت 07:18
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
مجموعه هلال احمر نمونه بارز خدمت صادقانه به مردم است سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با حضور در هلال احمر استان گلستان با حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گلستان دیدار و گفت‌وگو کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2020/12/202012102149529054_Thum.jpg مجموعه,هلال,احمر,نمونه,بارز,خدمت,صادقانه,به,مردم,است nvhelal
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین نو علی دیلم با تاکید بر استفاده از ظرفیت جوانان هلال احمر در برنامه‌های فرهنگی گفت: زمینه و ظرفیت بسیار مناسبی از برنامه‌ها و فعالیت های مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور وجود دارد که می تواند مورد حمایت و همکاری قرار گیرد.
وی با اشاره به راه اندازی کمیته اقشار و جوانان در مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، افزود: با توجه به راه اندازی کمیته اقشار و جوانان در این مرکز یقینا با تعامل میان دو سازمان می توان از ظرفیت جوانان هلال احمر نیز در برنامه‌های فرهنگی استفاده کرد.
سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور در ادامه ضمن قدردانی از زحمات مجموعه هلال احمر تصریح کرد: مجموعه هلال احمر نمونه بارز خدمت صادقانه به مردم است و همه باید تلاش کنیم تا در همراهی این مجموعه، بهره معنوی لازم را دریافت نماییم.
حجت الاسلام والمسلمین دیلم گفت: جمعیت هلال احمر استان گلستان همواره در بحران ها حضوری فعال داشته و ما شاهد زحمات این مجموعه بوده ایم. خدمت در این نهاد هم با توجه به بعد خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان و هم فعالیت در زمان حوادث از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
وی با اشاره به اینکه جوانان ما ثابت کرده اند که برای خدمت رسانی با جان و دل پای کار هستند، خاطر نشان کرد: این نشان می‌دهد که جوانان عزیزمان باطن و فطرت الهی خود را حفظ کرده و در راه خدمت‌رسانی به هم نوع خود مشتاق هستند.
در ادامه این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین مهدوی با اشاره به ظرفیت های ارزشمند هلال احمر به ویژه در حوزه های داوطلبانه، جوانان، طلاب و ... اعلام آمادگی کرد بتوان در زمینه های فرهنگی و به ویژه ترویج فرهنگ خدمت به هم نوع همکاری و برنامه ریزی کرد.
12/9/2020 7:18:50 AM
آخرین اخبار