S
Header
            «داوطلبی» نماد انسانیت و ایمان به خدا است                        خدمات «داوطلبانه و‌ با ایمان» یک عبادت والا و ارزشمند است                        صلیب سرخ مرزها را برای اعزام کمک به فلسطینیان بشکند                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر به مناسبت روز جهانی داوطلب                        آئین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای اهواز انجام شد                        دومین روز مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ساختمان صلح برگزار شد                        مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ساختمان صلح برگزار شد                        مقاومت مردم فلسطین مبتنی بر ایمان به وعده‌های الهی است                        انعقاد تفاهم نامه همکاری نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه                        دبیرخانه دائمی اخلاق امدادگری تشکیل شد            
کد خبر : 64178
پیام نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر به‌مناسبت روز پزشک

پزشکان صحنه‌های درخشانی از بشردوستی را در اذهان ثبت کردند

سرویس اخبار
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر با تبریک روز پزشک گفت: پزشکان در خط‌مقدمِ مبارزه با کرونا قرار گرفتند و برای نجات جان هم‌نوعان خود -فداکارانه- تلاش کردند. آن‌ها با فعالیت مستمر و بی‌وقفه و دور از خانواده در مراکز درمانی صحنه‌های درخشانی از بشردوستی را در اذهان ثبت کردند.
شنبه 1 شهریور 1399 ساعت 16:09
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پزشکان صحنه‌های درخشانی از بشردوستی را در اذهان ثبت کردند نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر با تبریک روز پزشک گفت: پزشکان در خط‌مقدمِ مبارزه با کرونا قرار گرفتند و برای نجات جان هم‌نوعان خود -فداکارانه- تلاش کردند. آن‌ها با فعالیت مستمر و بی‌وقفه و دور از خانواده در مراکز درمانی صحنه‌های درخشانی از بشردوستی را در اذهان ثبت کردند. http://media.nvhelal.ir//Image/2020/07/202007104898467677_Thum.jpg پزشکان,صحنه‌های,درخشانی,از,بشردوستی,را,در,اذهان,ثبت,کردند nvhelal
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر، متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین معزی به‌مناسبت روز پزشک بدین شرح است:
 
جامعه پزشکی مدافعان حوزه سلامتِ کشورند. آن‌ها در روزهای سختی که ویروس منحوس کرونا پدید آورد دلاورانه ایستادند و افتخارآفرین شدند. پزشکان در خط‌مقدمِ مبارزه با کرونا قرار گرفتند و برای نجات جان هم‌نوعان خود -فداکارانه- تلاش کردند. آن‌ها با فعالیت مستمر و بی‌وقفه و دور از خانواده در مراکز درمانی صحنه‌های درخشانی از بشردوستی را در اذهان ثبت کردند.
آمادگی برای مواجهه با انواع بحران‌ها ضروری است و می‌بایست در این راه از پشتوانه معنویت هم بهره برد. تعدادی از پزشکان غیور کشور هنگام انجام‌وظیفه و خدمت‌رسانی به مردمِ آسیب‌دیده از کرونا به‌سوی معبود خود عروج کردند. پزشکان و پرستارانِ داوطلب جمعیت هلال‌احمر نیز مثل همیشه به میدان آمدند و از هیچ تلاشی فروگذار نکردند. آن‌ها برای کمک به افراد مبتلا به کرونا شجاعانه در مراکز درمانی حضور پیدا کردند تا بار دیگر آرمان‌های ارزشمند هلال‌احمر را یادآور شده باشند.
جان‌فشانی و مسئولیت‌پذیری این عزیزان را ستایش می‌کنم و خالصانه روز پزشک را به جامعه پزشکی کشور تبریک می‌گویم. آن‌ها همواره از بحران‌های مختلف سربلند بیرون آمده‌اند و بی‌توقع به هم‌نوعان‌شان یاری رسانده‌اند. با درود به ارواح پاک شهدای سلامت، عزتِ روزافزون را برای پزشکان کشور از درگاه خداوند منان خواستارم و انشاالله روح بلند شهدای عرصه سلامت هم‌نشین سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) باشد.
 
عبدالحسین معزی
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر
8/22/2020 4:09:10 PM
آخرین اخبار