S
Header
کد خبر : 64117

همکاری هلال احمر و مجمع خیرین بافق در شناسایی نیازمندان

سرویس اخبار
دوشنبه 30 تیر 1399 ساعت 11:03
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
همکاری هلال احمر و مجمع خیرین بافق در شناسایی نیازمندان http://media.nvhelal.ir//Image/2020/07/202007105497153425_Thum.jpg همکاری,هلال,احمر,و,مجمع,خیرین,بافق,در,شناسایی,نیازمندان nvhelal

رئیس هلال احمر شهرستان بافق از جلسه ای با حضور مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان درخصوص همکاری و هماهنگی در بحث ارائه خدمات به مردم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از روابط عمومی این جمعیت در استان یزد؛ محمد رضا فتاحی بافقی گفت: در جلسه ای که با حضور حسن امیرزاده مدیر عامل مجمع خیرین شهرستان و عضو شورای اسلامی شهر بافق در جمعیت هلال احمر شهرستان برگزار شد به موضوعاتی همچون دسترسی جمعیت هلال احمر به سامانه اطلاعات مددجویان شهرستان برای پیشگیری از موازی کاری، شناسایی‌ افراد نیازمند در روستاهای بخش مرکزی، ارائه خدمات به روستائیان در قالب طرح کاروان سلامت به صورت مشترک میان جمعیت هلال احمر شهرستان و مجمع خیرین، شناسایی و معرفی خیرین جهت احداث پایگاه امداد جاده ای، سرمایه گذاری در امور عام المنفعه و ... پرداخته شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت: مردم ما بر اساس اعتقادات دینی همواره به دنبال انجام امور عام المنفعه هستند که جمعیت هلال احمر و مجمع خیرین می توانند به عنوان پلی میان نیاز نیازمندان و توان توانمندان و خیرین عمل کنند.

وی ضمن تقدیر از مجمع خیرین شهرستان و مدیرعامل این مجمع، همکاری و هماهنگی جمعیت هلال احمر با مجمع خیرین به عنوان دو مرجع خدمت رسان را گام بزرگی در جهت تسکین آلام بشری و تکریم ارزش های انسانی دانست.

 

7/20/2020 11:03:18 AM
آخرین اخبار