S
Header
کد خبر : 63970

برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن در هلال احمر استان زنجان

سرویس اخبار
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: مراسم جزء خوانی قرآن کریم با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی روزانه در هلال احمر برگزار می شود.
پنج‌شنبه 11 اردیبهشت 1399 ساعت 17:57
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن در هلال احمر استان زنجان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: مراسم جزء خوانی قرآن کریم با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی روزانه در هلال احمر برگزار می شود. http://media.nvhelal.ir//Image/2020/04/202004100078902954_Thum.jpg برگزاری,مراسم,جزء,خوانی,قرآن,در,هلال,احمر,استان,زنجان nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین  نصیری ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان افزود: قرآن کریم در ماه رمضان نازل شده و بنابراین رابطه ویژه ای میان قرآن و ماه رمضان وجود دارد و در فصل بهار که طبیعت و انسان، شادابی ویژه و حیاتی دوباره پیدا می کند، رمضان نیز بهار قرآن است.
وی تاکید کرد: ماه رمضان از شریف ‌ترین و با فضیلت ترین ماه‌های سال به شمار می رود که در آن درهای آسمان و بهشت گشوده و درهای جهنم بسته می‌شود، به گونهای که عبادت در یکی از شب‌های آن که شب قدر بوده، بهتر از عبادت هزار ماه است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بهترین اعمال در شب‌ها و روزهاى ماه مبارک رمضان، تلاوت قرآن است و اگر چه این عمل در همه اوقات ثواب دارد اما چون قرآن در ماه رمضان نازل شده، تلاوت قرآن در این ماه اجر و ثواب ویژه‏اى دارد.
حجت الاسلام و المسلمین نصیری اظهارداشت: قرائت قرآن موجب رشد و پرورش روح و روان انسان مى‌شود که همین فضایل و آثار باعث ‌شده که قرائت کتاب آسمانی از اهمیت بسیارى برخوردار باشد.
وی ادامه داد: سعادتمندی، باروری ایمان، استجابت دعا، نورانیت و افزودن خیر و برکت در خانه، غفران گناهان پدر و مادر، صفای دل، بخشش گناهان و همچنین آمیخته شدن قرآن با گوشت و خون قرائت کننده قرآن از مهمترین فضائل تلاوت قرآن است.

4/30/2020 5:57:39 PM
آخرین اخبار