S
Header
            دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم                        بر ضرورت علم اندوزی درجامعه اسلامی تاکید کرد                        لزوم مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌ خیرخواهانه جمعیت هلال احمر                        نماینده ولی فقیه در هلال احمر، سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران                        فیلم: مادر است دیگر، واجب تعظیم                        ضرورت اسوه‌سازی از شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار در جامعه                        یادها، اشک‌ها و خاطره‌ها؛ یادواره ۴۹۰ شهید امدادگر در قاب دوربین                        رییس بنیاد شهید: تلاش می‌کنیم فعالیت‌های داوطلبانه مشمول ایثارگری شود                        تعبیر "مبارک" یکی از بهترین تعابیری است که می‌توان در مورد هلال احمر به کار برد                        تجدید میثاق اعضا و مسئولان هلال‌احمر با آرمان‌های امام خمینی(ره)            
کد خبر : 63820

دیدار مسئولان هلال‌احمر اصفهان با رئیس حوزه علمیه استان

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در دیدار با جمعی از مسئولان و اعضاء هلال احمر استان تاکید کرد: خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر باعث تقویت نظام جمهوری اسلامی می‌شود.
سه‌شنبه 29 بهمن 1398 ساعت 06:39
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دیدار مسئولان هلال‌احمر اصفهان با رئیس حوزه علمیه استان نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در دیدار با جمعی از مسئولان و اعضاء هلال احمر استان تاکید کرد: خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر باعث تقویت نظام جمهوری اسلامی می‌شود. http://Media.nvhelal.ir//Image/2020/02/202002106227573097_Thum.jpg دیدار,مسئولان,هلال‌احمر,اصفهان,با,رئیس,حوزه,علمیه,استان nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت در اصفهان؛ به مناسبت دهه مبارک فجر، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و مدیرعامل این جمعیت در استان با آیت الله مظاهری دیدار کردند.

آیت الله مظاهری در این دیدار با تاکید بر بسترسازی نظام جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم، یادآور شد: این سطح از اقدامات و خدمت رسانی جمعیت هلال احمر در راستای تقویت نظام جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند خدمات خود را به مردم برسانید، خواستار اطلاع رسانی و انعکاس خدمات بزرگ جمعیت هلال احمر در محرومیت زدایی و کمک به افراد نیازمند و درگیر بلایای طبیعی شد.

رئیس حوزه علمیه اصفهان با قدردانی و اظهار رضایت از عملکرد جمعیت هلال احمر استان در انجام ماموریت های محوله، بر لزوم انعکاس برنامه های چشمگیر هلال احمر در جامعه تاکید و فراگیری گسترده انتشار فعالیت‌های خیرخواهانه آن را از وظایف مسئولان و دست اندرکاران رسانه ای عنوان کرد.

آیت الله مظاهری در ادامه سخنان خود، نعمت وجود آیت الله مهدوی را در جمعیت هلال احمر استان اصفهان موهبت الهی و برکات حضور وی را توفیق بزرگی دانست.

 

2/18/2020 6:39:10 AM
آخرین اخبار