S
Header
            برگزاری آئین تجلیل از داوطلبان هلال احمر خوزستان                        گردهمایی بزرگ داوطلبان هلال‌احمری به مناسب روز جهانی داوطلب                        رفتار خیرخواهانه، بهترین مروج برای ترویج کار داوطلبانه است/ ضرورت ترویج احسان و انفاق در جامعه                        بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز در روز پرستار                        داوطلبان؛ بزرگترین سرمایه‌‌های هلال‌احمر محسوب می شوند                        داوطلبان پرچم صلح و دوستی را در جهان بشری به اهتزاز درآورده‌اند                        52  سال دوندگی در جاده داوطلبی                        اجرای زیبای «ای ایران» توسط ارکستر ملی ایران                        بیانیه سال ۶۷ امام، فقط برای بسیجیان دهه ۶۰ نیست/ بچه‌های تیم ملی فوتبال چشم ملت ما را روشن کردند                        سغر نماینده ولی فقیه در هلال احمر و رئیس جمعیت به استان بزد            
کد خبر : 63790

نشست تخصصی «دانش حادثه و فاجعه‌های بزرگ مقیاس»

سرویس اخبار
به همت معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر نشست تخصصی «دانش حادثه و فاجعه‌های بزرگ مقیاس» برگزار می شود. نشست علمی-تخصصی «دانش حادثه و فاجعه‌های بزرگ مقیاس» با ارائه و سخنرانی‌ پژوهشگر و ایده پرداز، محمد ناصرزاده به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه برگزار می‌شود.
شنبه 19 بهمن 1398 ساعت 22:04
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نشست تخصصی «دانش حادثه و فاجعه‌های بزرگ مقیاس» به همت معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر نشست تخصصی «دانش حادثه و فاجعه‌های بزرگ مقیاس» برگزار می شود. نشست علمی-تخصصی «دانش حادثه و فاجعه‌های بزرگ مقیاس» با ارائه و سخنرانی‌ پژوهشگر و ایده پرداز، محمد ناصرزاده به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه برگزار می‌شود. http://Media.nvhelal.ir//Image/2020/02/202002101442162145_Thum.jpg نشست,تخصصی,«دانش,حادثه,و,فاجعه‌های,بزرگ,مقیاس» nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر در این نشست اهمیت مساله شناخت بحران  و تعریف ما از دانش حادثه مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت.
به نگاه برگزارکنندگان این نشست، حادثه یا بلاهای طبیعی یک لاتاری نیست که تنها گاهِ قرعه اش امدادگران ورود کنند! رسیدگی به مجروحان هم بسنده کار و مهارت نیست! انتظار فاجعه یک ناتوانی در ساخت آینده است. دانش حادثه یک فن‌آوری نرم و در حتم انگاشتی مهار پذیری و عددمند شدن منطقی تبعات آن است. همه امدادگران شتاب دهنده درک جامعه از این آگاهی نو هستد.
این نشست علمی-تخصصی روز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۱۰ صبح در سالن موزه و مرکز اسناد جمعیت واقع در ساختمان معاونت بهداشت و درمان جمعیت هلال‌احمر برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، نشست « دانش حادثه و فاجعه‌های بزرگ مقیاس »،‌ هشتمین نشست علمی-تخصصی در زمینه اخلاق‌ امدادگری است.  سلسله نشست‌های علمی مرتبط با مفاهیم و اهداف جمعیت هلال احمر در آینده نیز با حضور صاحب نظران و کارشناسان ادامه خواهد یافت. هدف از برگزاری این سلسله‌ نشست‌های علمی و تخصصی بررسی و تحلیل موضوع‌های مربوط به جمعیت هلال‌احمر توسط اندیشمندان و متفکران حوزه علوم انسانی و مقدمه برگزاری همایش اخلاق امدادگری است.
حضور در این نشست برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

 

10807712/8/2020 10:02:47 PMhttp://Media.nvhelal.ir//Image/2020/02/202002106166189588_Thum.jpg

 

2/8/2020 10:04:19 PM
آخرین اخبار