Rss
Header
همراه با غدیر

همراه با غدیر

گوش کن، این برای چندمین بار است که پیامبر خدا تکرار می کند، هان ای مردم خوب ببینید و گوش دهید و فرابگیرید، شاید دیگر من در سفر حج کنار شما نباشم. سلمان در چشمان ابوذر و عمار نگریست، همان بار اول که ای... ما با هم زنده می‌مانیم
گزارش نشست تخصصی بررسی و واکاوی «کتاب عالم گیر؛ کووید- ۱۹ جهان را تکان می‌دهد»

 ما با هم زنده می‌مانیم

 در جهان پس از کرونا «دیگری» مهم شمرده شده است این به معنی ارتقای جایگاه داوطلبی در عصر پسا کروناستتاکید دبیرکل هلال احمر بر افتتاح خانه‌های هلال در مناطق کم برخوردار

تاکید دبیرکل هلال احمر بر افتتاح خانه‌های هلال در مناطق کم برخوردار

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در سفری یک روزه به خراسان شمالی رفت تا ضمن تکریم مدیرعامل پیشین و معارفه سرپرست این نهاد استان، به بررسی عملکرد و بازدید از امکانات هلال احمر خراسان شمالی بپردازد.


معیار برگزاری مراسم عزاداری محرم، ضوابط ستاد ملی مقابله با کرونا است
رهبر معظم انقلاب اسلامی

معیار برگزاری مراسم عزاداری محرم، ضوابط ستاد ملی مقابله با کرونا است

رهبر معظم انقلاب اسلامی معیار برگزاری عزاداری‌های محرم را ضوابط کارشناسان بهداشتی و ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کردند و فرمودند: هرچه آنها لازم بدانند، باید مراعات شود.


آخرین اخبار
همراه با غدیر
گوش کن، این برای چندمین بار است که پیامبر خدا تکرار می کند، هان ای مردم خوب ببینید و گوش دهید و فرابگیرید، شاید دیگر من در سفر حج کنار شما نباشم. سلمان در چشمان ابوذر و عمار نگریست، همان بار اول که این جمله ها را از حبیب خدا شنیدند برای نگرانی شان کافی بود.

گزارش تصویری