S
Header
کد خبر : 65809

دعوت نماینده ولی فقیه در هلال احمر برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در هلال احمر با صدور پیامی از عموم مردم شریف ایران به ویژه خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.
شنبه 21 بهمن 1402 ساعت 14:39
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دعوت نماینده ولی فقیه در هلال احمر برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نماینده ولی فقیه در هلال احمر با صدور پیامی از عموم مردم شریف ایران به ویژه خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2024/02/202402109120970039_Thum.jpg دعوت,نماینده,ولی,فقیه,در,هلال,احمر,برای,حضور,پرشور,در,راهپیمایی,۲۲,بهمن nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر؛  متن پیام حجت الاسلام و المسلمین معزی به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

چهل و پنجمین سالروز پیروزی پرشکوه انقلاب اسلامی با مجاهدت‌های مردم نستوه ایران به رهبری حضرت امام‌خمینی(ره) را به پیشگاه حضرت ولی عصر امام زمان (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم بزرگوار و حق‌جوی ایران‌زمین و همه ملت‌های آزادیخواه و عدالت‌طلب جهان تبریک و شادباش عزض می کنم.

انقلاب اسلامی ایران، انقلابی فرهنگی و معنوی است که آرمان‌های بلند ارزشی و اخلاقی را سرلوحه اهداف خود قرار داده است. رویدادی الهی که در نتیجه تلاش، مجاهدت و جانفشانی مردمی متمدن، اصیل و با فرهنگ و دغدغه‌مند فضایل انسانی و به رهبری داهیانه معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) متبلور گشت.

ایران اسلامی اکنون در سال های پس از پیروزی انقلاب نیز در پرتو مفاهیم تعالی بخش الهی و با درایت و هوشمندی مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، مسیر رشد، کمال و بالندگی خود را سپری می کند.

جمعیت هلال احمر نیز به عنوان یک نهاد مردمی و داوطلب محور، بعد از انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف و متعدد اثرات برجسته‌ای را از خود برجای گذاشته است و صحنه‌های ماندگاری از امدادگری را در تاریخ ثبت کرد.

اینجانب در پایان از آحاد جامعه بویژه خانواده بزرگ و ارجمند هلال احمر برای حضور پرشور و مؤثر در راهپیمایی بیست و دوم بهمن دعوت ‌می‌نمایم. 

عبدالحسین معزی

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

2/10/2024 2:39:00 PM
آخرین اخبار