S
Header
کد خبر : 65784
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جوانان خبر داد:

اهتمام ویژه به آموزش مهارت امدادی به طلاب و خانواده آنان

سرویس اخبار
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جوانان هلال احمر از ارائه آموزش مهارت امدادی به طلاب و خانواده آنان خبر داد.
شنبه 7 بهمن 1402 ساعت 09:37
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
اهتمام ویژه به آموزش مهارت امدادی به طلاب و خانواده آنان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جوانان هلال احمر از ارائه آموزش مهارت امدادی به طلاب و خانواده آنان خبر داد. http://media.nvhelal.ir//Image/2024/01/202401109396172398_Thum.jpg اهتمام,ویژه,به,آموزش,مهارت,امدادی,به,طلاب,و,خانواده,آنان nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر، حجت الاسلام‌والمسلمین بختی با تأکید بر اهمیت بهره‌گیری از ظرفیت طلاب در جمعیت هلال‌احمر تصریح کرد: پیرو تفاهم نامه جمعیت هلال احمر، حوزه نمایندگی ولی فقیه و مرکز خدمات حوزه علمیه قم، جمعیت هلال احمر ارائه آموزش مهارت امدادی به طلاب و خانواده آنان در دستور کار خود قرار داد.

به گفته وی در همین راستا نشست توجیهی با حضور معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه، رئیس سازمان جوانان هلال احمر و مقامات استانی و ستادی جمعیت و همچنین مسئولان مرکز خدمات حوزه به میزبانی استان قم برگزار خواهد شد‌.

حجت الاسلام‌والمسلمین بختی اجرای این طرح آموزشی را پیرو تاکیدات و دستورات نماینده رهبر معظم انقلاب و رئیس جمعیت هلال احمر در این سازمان مردم‌نهاد دانست و افزود: این طرح آموزشی در مرحله غیر حضوری و حضوری اجرایی خواهد شد‌.

وی افزایش مشارکت طلاب در جمعیت هلال‌احمر را از جمله برنامه‌های این دفتر برشمرد و اجرای این طرح آموزشی را در راستای همین طرح عنوان کرد.

1/27/2024 9:37:21 AM
آخرین اخبار