S
Header
            برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند                        اعضاء کانون طلاب از آموزش های تخصصی بهره‌مند خواهند شد                        مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن آینده و حفظ اقتدار کشور است                        شهدای امدادگر، پرچم هلال احمر را سربلند کردند            
کد خبر : 65760
دبیرکل جمعیت هلال احمر

ایثار امدادگران هلال احمر در تاریخ ماندگار می‌شود

سرویس اخبار
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: شهادت 2 امدادگر این جمعیت در حادثه تروریستی کرمان مصداق و نمونه عینی تداوم راه شهداست.
یکشنبه 17 دی 1402 ساعت 15:40
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
ایثار امدادگران هلال احمر در تاریخ ماندگار می‌شود دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: شهادت 2 امدادگر این جمعیت در حادثه تروریستی کرمان مصداق و نمونه عینی تداوم راه شهداست. http://media.nvhelal.ir//Image/2024/01/202401109012145352_Thum.jpg ایثار,امدادگران,هلال,احمر,در,تاریخ,ماندگار,می‌شود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، یعقوب سلیمانی در آیین «نکوداشت داوطلبان جمعیت هلال احمر و بزرگداشت شهدای امدادگر در حادثه تروریستی کرمان» در سالن اجتماعات بیت تاریخی امام راحل شهرستان خمین، افزود:داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر جایگاه ارزنده‌ای دارند. بی شک ایثارگری این عزیزان در تاریخ ماندگار  می‌شود.

4006001/8/2024 8:37:44 AMhttp://Media.nvhelal.ir//Image/2024/01/202401128668425268_Thum.png

وی هدف از برگزاری هفته‌ها و مناسبت‌های فرهنگی را ترویج آن فرهنگ‌های مختلف بیان کرد و افزود: در هفته فرهنگی خمین باید اندیشه امام خمینی(ره) تحقق پیدا کند.

وی اظهار کرد: دشمن از تمام ظرفیت‌ها و ابزارها برای خاموش کردن اندیشه امام(ره) استفاده کرد چرا که ترویج تفکر و اندیشه امام راحل موجب ایستادگی در مقابل دشمنان می‌شود.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی کرمان، اظهار کرد: باید در راستای تداوم اهداف انقلاب اسلامی حرکت کرد و امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند انسان دوستی هستیم.

همچنین در این مراسم یوسفی گفت: در جنگ غزه هلال احمر نخستین سازمانی بود که برای کمک‌رسانی اعلام آمادگی کرد و بیش از چهار هزار و 500 میلیارد ریال کمک‌های مردمی‌برای کمک به مردم مظلوم غزه جمع‌آوری شد.

افتتاح خانه هلال در بیت رهبر کبیر انقلاب
در سفر یک روزه دکتر یعقوب سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور و هیات همراه به شهرستان خمین، خانه هلال در بیت تاریخی امام خمینی (ره) افتتاح شد.

 

1/7/2024 3:40:00 PM
آخرین اخبار