S
Header
            دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با پدر شهید آل هاشم                        بیانیه سیزدهمین گردهمایی مسئولان دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر استان‌ها و سازمان‌ها                        مراسم اختتامیه گردهمایی سیزدهمین دوره مسئولان دفاتر استانی برگزار شد                        ارتقاء کیفی و کمی‌ مشارکت‌های مردمی در دستور کار سازمان داوطلبان                        واکاوی وظایف حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر در دو کمسیون فرهنگی و نظارتی                        شکل‌گیری کانون‌های تخصصی در دستور کار سازمان جوانان                        دفاترنمایندگی ولی‌فقیه مهم‌ترین پایگاه فرهنگی و اعتقادی در هلال احمر به شمار می‌آیند                        پایگاه‌ امداد‌ونجات معرف جمعیت هلال احمر به مردم                        رعایت نظم سازمانی مقدمه رشد و تعالی یک مجموعه است                        ضرورت توجه نظارتی به برگزاری انتخابات مجامع            
کد خبر : 65732
نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر

خدمت‌رسانی با حفظ کرامت انسانی مبنای اصلی فعالیت در هلال احمر است

سرویس اخبار
نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر در آخرین روز از سفر خود به کرمان، با حضور در نشست شورای مدیران و هیأت مدیره هلال‌احمر استان کرمان با تاکید بر لزوم همدلی و هم افزایی در فعالیت‌ها به تبیین اهداف و ماموریت‌های جمعیت هلال‌احمر پرداخت‌.
چهارشنبه 22 آذر 1402 ساعت 16:44
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
خدمت‌رسانی با حفظ کرامت انسانی مبنای اصلی فعالیت در هلال احمر است نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر در آخرین روز از سفر خود به کرمان، با حضور در نشست شورای مدیران و هیأت مدیره هلال‌احمر استان کرمان با تاکید بر لزوم همدلی و هم افزایی در فعالیت‌ها به تبیین اهداف و ماموریت‌های جمعیت هلال‌احمر پرداخت‌. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/12/202312104144160692_Thum.jpg خدمت‌رسانی,با,حفظ,کرامت,انسانی,مبنای,اصلی,فعالیت,در,هلال,احمر,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احم، حجت الاسلام‌والمسلمین معزی در این نشست خدمت‌رسانی با حفظ کرامت انسانی را هویت اصلی در  جمعیت هلال احمر برشمرد  که باید با اهتمام و توجه ویژه در مسیر آن گام برداشت و فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌ها را بر مبناء‌ آن دنبال کرد.

حجت الاسلام‌ و المسلمین معزی با تاکید بر اینکه حفظ هویت هلال احمر که همان خدمت‌رسانی است؛ مسئله ای مهم به شمار می‌آید، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر شکل گرفته است تا بتواند از درد و رنج جامعه بکاهد. 

وی افزود: هدف این است که بتوانیم در پرتو کرامت انسانی خدمات خود را به دردمندان و نیازمندان ارائه دهیم.

وی در تکمیل این بخش از سخنان خود با اشاره به اینکه این جمعیت یک بنگاه اقتصادی نیست، تصریح کرد: برخی از فعالیت‌های امدادی که در ایران به واسطه ظرفیت بالای داوطلبی انجام می‌شود، در سایر کشورهای جهان توسط نهادهای دیگر دولتی انجام می‌شود.

حجت الاسلام‌والمسلمین معزی جمعیت هلال احمر را معین دولت در برخی خدمات دانست و افزود: هلال احمر یک دستگاه دولتی نیست بلکه جمعیتی مردمی در کنار دولت و البته برای خدمت به مردم است، چرا که این مردم سالاری در هلال احمر است که به آن اعتبار می‌بخشد.

وی با اشاره به آیات و روایات، دیگرخواهی و کمک به‌ هم نوع را برآمده از آموزه‌‌های دینی و از جمله اهداف جمعیت هلال‌احمر دانست که اعضای این مجموعه در راستای آن گام بر می‌دارند.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر در ادامه از استان کرمان به عنوان استان عالم و شهید پرور یاد کرد و در بخش هایی از سخنان خود به مرور برخی از رویدادهای انقلاب اسلامی در این استان پهناور پرداخت.

 حجت الاسلام‌والمسلمین معزی به اهمیت رسیدگی و بررسی مشکلات موقوفات هلال احمر کرمان نیز در این نشست اشاره کرد و افزود: یکی از مهم‌ترین ماموریت‌ها در موقوفات اجرای نیات واقفین است.

وی در پایان از مسئولان جمعیت هلال‌احمر استان کرمان به منظور برگزاری برنامه‌های متعدد در این سفر قدردانی کرد.

40060012/13/2023 11:40:10 PMhttp://Media.nvhelal.ir//Image/2023/12/202312102851964136_Thum.jpg

 

12/13/2023 4:44:00 PM
آخرین اخبار