S
Header
کد خبر : 65723
نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر در جمع جوانان کرمان

با حضور موثر در فعالیت های هلال احمر، سودمند، اثربخش و امیدآفرین باشید

سرویس اخبار
حجت الاسلام و المسلمین معزی در ادامه سفر خود به کرمان با حضور در جمع جوانان این استان با بررسی آیات و روایات مختلف به تبیین مساله خدمت سودبخش از نگاه دین پرداخت.
دوشنبه 20 آذر 1402 ساعت 18:58
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
با حضور موثر در فعالیت های هلال احمر، سودمند، اثربخش و امیدآفرین باشید حجت الاسلام و المسلمین معزی در ادامه سفر خود به کرمان با حضور در جمع جوانان این استان با بررسی آیات و روایات مختلف به تبیین مساله خدمت سودبخش از نگاه دین پرداخت. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/12/202312104681885402_Thum.jpg با,حضور,موثر,در,فعالیت,های,هلال,احمر،,سودمند،,اثربخش,و,امیدآفرین,باشید nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی‌ فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین معزی در این همایش که به منظور تقدیر از کارکنان و اعضای فعال جمعیت هلال احمر سراسر استان کرمان به میزبانی خانه داوطلب گروه صنعتی بارز برگزار شده بود، بر لزوم انجام اقدامات خیرخواهانه و سودمندانه تاکید کرد‌.

وی با قدردانی از عملکرد جوانان جمعیت هلال احمر در فعالیت‌های متعدد خیرخواهانه و خداپسندانه تصریح کرد: فعالیت جوانان در هلال احمر یک فعالیت سودمند و امیدبخش‌ است.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه خدمت در آموزه‌های اسلامی یک عبادت است، افزود: مومنان خدمت‌گزار یکدیگر هستند، معصومین همواره بر خدمت‌گزاری بی منت تاکید داشته‌اند و اندیشه سردار شهید سلیمانی نیز بر گرفته از سیره معصومین (ع) بوده است.

وی سردار شهید سلیمانی را یک شهید زنده در قلب مردم ایران و آزادیخواه جهان معرفی کرد و افزود: امروز سردار شهید سلیمانی در قلب و روح مردم غزه زنده است.

حجت الاسلام‌والمسلمین معزی، جمعیت هلال احمر  را یک نهاد سودمند و خدمت‌گزار معرفی کرد و افزود: در جمعیت هلال‌احمر هدف این است که بتوانیم در پرتو کرامت انسانی خدمات خود را به دردمندان و نیازمندان ارائه دهیم.

وی در ادامه این مجموعه را یک جمعیت هویت‌ساز برشمرد و تصریح کرد: بارزه‌ی اصلی فعالیت‌های هلال احمر در هلال احمر خدمت به دیگری است، امری سودمند، امیدبخش و خداپسندانه که در دین‌ مبین اسلام برآن تاکید بسیار شده است. 

نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر، در پایان سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان از خدمات شبانه‌روزی خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر قدردانی کرد.

12/11/2023 6:58:00 PM
آخرین اخبار