S
Header
            قدردانی از برگزارکنندگان محافل قرآنی در جمعیت هلال احمر                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر یه مناسبت فرا رسیدن عید فطر                        هویت بخشی به جوانان یکی از وظایف سازمان جوانان است/ مشارکت جوانان در تصمیم‌گیری‌ها انگیزه آنان را در مشارکت اجتماعی ارتقاء می‌دهد                        همراهی رابطین فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خوزستان با طرح نوروزی ۱۴۰۳                        بهار قرآن در جمعیت هلال احمر خوزستان                        ملت ایران اسلامی صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رسانده است                        دعوت رئیس هلال احمر از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس                        روز قدس، روز دفاع از مظلومیت‌ ملت فلسطین                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر به مناسبت روز قدس                        قرآن کریم بهترین نسخه شفاء بخش برای بشریت است            
کد خبر : 65700

دیدار دبیرکل هلال احمر با خانواده شهید امدادگر محمدمهدی قصاب

سرویس اخبار
شنبه 27 آبان 1402 ساعت 22:46
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دیدار دبیرکل هلال احمر با خانواده شهید امدادگر محمدمهدی قصاب http://media.nvhelal.ir//Image/2023/11/202311104784762882_Thum.jpg دیدار,دبیرکل,,هلال,احمر,با,خانواده,شهید,امدادگر,محمدمهدی,قصاب nvhelal

دبیرکل جمعیت هلال احمر در سفر یک روزه خود به شهر یزد با حضور در منزل شهید امدادگر محمدمهدی قصاب از خانواده آن شهید گرانقدر قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت در استان یزد؛ یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال احمر در سفر یک روزه خود به شهر یزد  با حضور در جمع خانواده شهید امدادگر محمد مهدی قصاب گفت: امروز امدادگران هلال احمر ادامه دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند. چون حاضرند جان خود را فدای آسایش و آرامش مردم کنند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه شهدا سرمشق و الگوی ما هستند، گفت: نقش مادران شهدا در تربیت فرزندانی که جان خود را برای اسلام و میهنشان در طبق اخلاص گذاشتند، بسیار مهم است و زحمات اصلی را در هشت سال دفاع مقدس، مادران شهدا کشیدند.

مادر شهید قصاب نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، از مسئولان هلال احمر قدردانی کرد که در این مدت با خانواده شهید در ارتباط هستند و خاطرات این شهید را مرور می‌کنند.

در پایان این دیدار لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود و یک نسخه از کتاب نقش هلال احمر استان یزد در دفاع مقدس به روایت اسناد با عنوان حماسه هلال  که توسط دبیرکل جمعیت هلال احمر رونمایی شده بود به خانواده این شهید گرانقدر اهدا شد.

این دیدار با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر، مدیرکل امور مجامع جمعیت هلال احمر، مسئول نمایندگی ولی فقیه و مدیران سابق و جدید جمعیت هلال احمر استان صورت گرفت.

شهید امدادگر محمد مهدی قصاب در نیمه شعبان ١٣۴۵ به دنیا آمد و در هشتم تیر ماه ١٣۶٢ در عملیات والفجر ٢ به درجه شهادت نائل آمد.

11/18/2023 10:46:00 PM
آخرین اخبار