S
Header
کد خبر : 65670
نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر

مقاومت رزمندگان ایران اسلامی الگوی مقاومت در جهان امروز است

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در هلال احمر گفت: ایستادگی و دلاوری‌ها شهدا باعث شده است تا امروز فریاد مقاومت در سراسر دنیا شنیده شود.
چهارشنبه 10 آبان 1402 ساعت 19:39
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
مقاومت رزمندگان ایران اسلامی الگوی مقاومت در جهان امروز است نماینده ولی فقیه در هلال احمر گفت: ایستادگی و دلاوری‌ها شهدا باعث شده است تا امروز فریاد مقاومت در سراسر دنیا شنیده شود. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/11/202311108128539782_Thum.jpg مقاومت,رزمندگان,ایران,اسلامی,الگوی,مقاومت,در,جهان,امروز,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین معزی در دومین روز از سفر خود به استان کهگیلویه و بویر احمد در دیدار با خانواده شهید امدادگر غلام شاه جناب تاکید کرد: جریان مقاومت شکل‌گرفته در فلسطین از انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (رحمة الله علیه) الگو گرفته است. 

حجت الاسلام والمسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با حضور در منزل برادر شهید غلام شاه جناب، از ایثارگری‌های این خانواده قدردانی کرد. 

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین معزی با ابراز خرسندی از فرصت حضور در جمع خانواده معزز شهیدان تصریح کرد: از زمان حضور در جمعیت هلال احمر با پیروی از سنتی که مقام معظم رهبری پایه گذاری نموده‌اند، تکریم خانواده شهدا را  از جمله برنامه‌های خود قرار داده‌ام. 

حجت الاسلام و المسلمین معزی ادامه داد: یقیناً روح بلند شهدا پشتیبان خانواده آنان است و یاد و خاطره آن شهید والا مقام همواره در ذهن ها خواهد ماند.

در ادامه برادر جانباز شهید غلام شاه جناب به بیان خاطراتی از آن شهید انقلاب اسلامی پرداخت. این جانباز جنگ تحمیلی دفاع از ارزش‌های و آرمان‌های انقلاب اسلامی یک ویژگی همگانی برشمرد که شهدا در راستای آن گام برداشته‌اند. 

شهید غلام شاه جناب از امدادکران جمعیت هلال احمر و متولد ۱۳۴۸ در سال ۱۳۶۶ به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

11/1/2023 7:39:00 PM
آخرین اخبار