S
Header
            قدردانی از برگزارکنندگان محافل قرآنی در جمعیت هلال احمر                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر یه مناسبت فرا رسیدن عید فطر                        هویت بخشی به جوانان یکی از وظایف سازمان جوانان است/ مشارکت جوانان در تصمیم‌گیری‌ها انگیزه آنان را در مشارکت اجتماعی ارتقاء می‌دهد                        همراهی رابطین فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خوزستان با طرح نوروزی ۱۴۰۳                        بهار قرآن در جمعیت هلال احمر خوزستان                        ملت ایران اسلامی صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رسانده است                        دعوت رئیس هلال احمر از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس                        روز قدس، روز دفاع از مظلومیت‌ ملت فلسطین                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر به مناسبت روز قدس                        قرآن کریم بهترین نسخه شفاء بخش برای بشریت است            
کد خبر : 65637
نماینده رهبر معظم انقلاب در جمع علمای شیعه و اهل سنت گلستان

امید آفرینی یکی از مسئولیت‌های روحانیون و طلاب است

سرویس اخبار
در جریان سفر نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر، نشست صمیمی علمای شیعه و اهل سنت برگزار شد.
چهارشنبه 12 مهر 1402 ساعت 15:17
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
امید آفرینی یکی از مسئولیت‌های روحانیون و طلاب است در جریان سفر نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر، نشست صمیمی علمای شیعه و اهل سنت برگزار شد. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/10/202310102349500440_Thum.jpg امید,آفرینی,یکی,از,مسئولیت‌های,,روحانیون,و,طلاب,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر، در این نشست حجت الاسلام والمسلمین معزی بر امید آفرینی میان مردم تاکید کرد و ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین نشستی ‌ گفت: روحانیون و طلبه‌ها با مردم امید آفرین سخن بگویند و در مشکلات راهگشا باشند زیرا جامعه نیازمند چنین راه و روشی است.

نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر به خدمات ارزنده و وحدت آمیز روحانیون در حوادث اشاره کرد و افزود: در سیل گلستان بنده شاهد خدمات روحانیون شیعه و سنی بودم. این استان منطقه‌ای شناخته شده و با سابقه علمی ارزشمند است.
وی در ادامه درباره خدمات هلال احمر به حجاج و زائرین اربعین گفت: در حج بهترین خدمات با بهترین امکانات توسط هلال احمر به حجاج ارائه شد، همچنین خدمات هلال احمر ایران در ۷۰ مسیر نجف تا کربلا بی نظیر بود تا جایی که مورد تقدیر رئیس فدراسیون جهانی هلال احمر قرار گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین معزی افزود: در هلال احمر هیچگاه تفاوتی میان شیعه و سنی مطرح نبوده و در حوادث نگاه‌ سوگرایانه وجود نداشته است.
وی خاطر نشان کرد: دین اسلام دین مهر و محبت است با مردم با رحمت و مودت رفتار کنیم قطعا مردم رفتار محبت آمیز ببینند جلب دین خواهند شد.
نماینده رهبر معظم انقلاب در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: امید آفرینی مسئولیت روحانیون و طلاب است و باید از جهاد تبیین برای اقناع مردم استفاده کرد.
گفتنی است؛ ر‌وحانیون حاضر در مراسم نیز نقطه نظرات و دیدگاه های خود را درباره حوزه فعالیتی بیان کردند و ضمن بیان خاطراتی از ارتباط با مردم بر وجود وحدت میان روحانیون شیعه و‌ سنی استان تاکید کردند.

10/4/2023 3:17:00 PM
آخرین اخبار