S
Header
            آئین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای اهواز انجام شد                        دومین روز مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ساختمان صلح برگزار شد                        مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ساختمان صلح برگزار شد                        مقاومت مردم فلسطین مبتنی بر ایمان به وعده‌های الهی است                        انعقاد تفاهم نامه همکاری نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه                        دبیرخانه دائمی اخلاق امدادگری تشکیل شد                        حضرت زینب (س) اُسوه مهربانی و بردباری است/ ایثارگری‌های پرستاران در دوران کرونا فراموش نشدنی است                        پیام رئیس هلال احمر به مناسبت گرامیداشت روز پرستار                        قرائت خطبه عقد زوج امدادگر توسط نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر                        دیدار دبیرکل هلال احمر با خانواده شهید امدادگر محمدمهدی قصاب            
کد خبر : 65637
نماینده رهبر معظم انقلاب در جمع علمای شیعه و اهل سنت گلستان

امید آفرینی یکی از مسئولیت‌های روحانیون و طلاب است

سرویس اخبار
در جریان سفر نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر، نشست صمیمی علمای شیعه و اهل سنت برگزار شد.
چهارشنبه 12 مهر 1402 ساعت 15:17
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
امید آفرینی یکی از مسئولیت‌های روحانیون و طلاب است در جریان سفر نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر، نشست صمیمی علمای شیعه و اهل سنت برگزار شد. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/10/202310102349500440_Thum.jpg امید,آفرینی,یکی,از,مسئولیت‌های,,روحانیون,و,طلاب,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر، در این نشست حجت الاسلام والمسلمین معزی بر امید آفرینی میان مردم تاکید کرد و ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین نشستی ‌ گفت: روحانیون و طلبه‌ها با مردم امید آفرین سخن بگویند و در مشکلات راهگشا باشند زیرا جامعه نیازمند چنین راه و روشی است.

نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر به خدمات ارزنده و وحدت آمیز روحانیون در حوادث اشاره کرد و افزود: در سیل گلستان بنده شاهد خدمات روحانیون شیعه و سنی بودم. این استان منطقه‌ای شناخته شده و با سابقه علمی ارزشمند است.
وی در ادامه درباره خدمات هلال احمر به حجاج و زائرین اربعین گفت: در حج بهترین خدمات با بهترین امکانات توسط هلال احمر به حجاج ارائه شد، همچنین خدمات هلال احمر ایران در ۷۰ مسیر نجف تا کربلا بی نظیر بود تا جایی که مورد تقدیر رئیس فدراسیون جهانی هلال احمر قرار گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین معزی افزود: در هلال احمر هیچگاه تفاوتی میان شیعه و سنی مطرح نبوده و در حوادث نگاه‌ سوگرایانه وجود نداشته است.
وی خاطر نشان کرد: دین اسلام دین مهر و محبت است با مردم با رحمت و مودت رفتار کنیم قطعا مردم رفتار محبت آمیز ببینند جلب دین خواهند شد.
نماینده رهبر معظم انقلاب در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: امید آفرینی مسئولیت روحانیون و طلاب است و باید از جهاد تبیین برای اقناع مردم استفاده کرد.
گفتنی است؛ ر‌وحانیون حاضر در مراسم نیز نقطه نظرات و دیدگاه های خود را درباره حوزه فعالیتی بیان کردند و ضمن بیان خاطراتی از ارتباط با مردم بر وجود وحدت میان روحانیون شیعه و‌ سنی استان تاکید کردند.

10/4/2023 3:17:00 PM
آخرین اخبار