S
Header
            انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند            
کد خبر : 65594
نماینده ولی فقیه در هلال احمر

عملکرد جهادی شهدا الگوی هلال احمر است

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به منظور معارفه و تکریم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان کرمانشاه، وارد این استان شد و مقام شامخ شهدا را گرامیداشت.
سه‌شنبه 28 شهریور 1402 ساعت 11:41
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
عملکرد جهادی شهدا الگوی هلال احمر است نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به منظور معارفه و تکریم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان کرمانشاه، وارد این استان شد و مقام شامخ شهدا را گرامیداشت. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/09/202309107276449695_Thum.jpg عملکرد,جهادی,شهدا,الگوی,هلال,احمر,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ حجت الاسلام والمسلمین معزی در ابتدای ورود خود به شهر کرمانشاه، با حضور در گلزار شهدای این شهر، با قرائت فاتحه و اهدای گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

وی یاد و خاطره جانفشانی‌های شهدا دفاع مقدس به ویژه در استان مرزی کرمانشاه را گرامیداشت و افزود: مردم غیور استان کرمانشاه نقش پررنگی برای مبارزه با دشمنان بعثی در جنگ‌ هشت‌ ساله دفاع مقدس داشته‌اند و امروز نیز نیروهای هلال احمر با الگو قرار دادن مقام بی بدیل شهدا و رزمندگان، به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین معزی به نقش برجسته جمعیت هلال‌احمر استان کرمانشاه در ارائه خدمت به زائران حسینی در‌ حماسه اربعین امسال نیز اشاره کرد و گفت: خدمات شبانه‌روزی امدادگران جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در ارائه خدمت به زائران حسینی در ذهن مردم ماندگار خواهد شد.

وی با تقدیر از عملکرد هلال احمر در ارائه خدمت به زائران اربعین حسینی، هلال‌احمر را جمعیتی خدمتگزار دانست که همواره برای خدمت بی منت به همنوعان آماده اند.

یادآور می‌شود در این سفر، معاونین و مدیر کل حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی را همراهی می‌کنند.

9/19/2023 11:41:00 AM
آخرین اخبار