S
Header
            نشست برخط «اخلاق امدادگری و مدیریت بحران جامعه‌محور» برگزار شد                        در راستای تعالی و ترقی هلال‌احمر باید از مباحث فرهنگی بهره‌مند شد                        اساس فعالیت در هلال احمر داوطلبانه است / لزوم حراست از ارزش‌های دینی در جامعه                        ملاحظات اخلاقی، روان‌شناختی و معنوی در امداد اهمیت دارد                        ایستادگی، مقاومت و ایمان به مدد پروردگار رمز موفقیت و پیروزی در جنگ تحمیلی بود                        دیدار نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه                        عملکرد جهادی شهدا الگوی هلال احمر است                        ادیان هویت‌بخش صلح                        قدردانى وزیر خارجه از خدمات بین‌المللی هلال‌احمر در حج، اربعین و امدادرسانی در حوادث منطقه‌ای                        همایش علمی «اخلاق امدادگری» برگزار می گردد            
کد خبر : 65486
با حضور معاون اول رئیس جمهور انجام شد

افتتاح 41 پروژه عمرانی هلال‌احمر و بیش از 500 خانه هلال

سرویس اخبار
آیین افتتاح 20 پایگاه امداد و نجات، 3 سوله بزرگ امدادی، 18 پروژه خدماتی، درمانی، و رفاهی و همچنین بیش از 500 خانه هلال در سراسر کشور، صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، رئیس جمعیت هلال احمر، معاونین و جمعی از مدیران این جمعیت در سازمان امداد و نجات برگزار شد.
سه‌شنبه 23 خرداد 1402 ساعت 17:03
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
افتتاح 41 پروژه عمرانی هلال‌احمر و بیش از 500 خانه هلال آیین افتتاح 20 پایگاه امداد و نجات، 3 سوله بزرگ امدادی، 18 پروژه خدماتی، درمانی، و رفاهی و همچنین بیش از 500 خانه هلال در سراسر کشور، صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، رئیس جمعیت هلال احمر، معاونین و جمعی از مدیران این جمعیت در سازمان امداد و نجات برگزار شد. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/06/202306109622510617_Thum.jpg افتتاح,41,پروژه,عمرانی,هلال‌احمر,و,بیش,از,500,خانه,هلال nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی جمعیت، دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی هلال احمر و 524 خانه هلال که با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، گفت: کمک‌های مستمر و همیشگی معاون اول رئیس جمهوری‌ سبب شده تا دستگاه‌های امدادی با توان بیشتری ‌بتوانند به مردم خدمت‌رسانی کنند. یکی از دغدغه‌های نهاد ریاست جمهوری، توسعه پایگاه‌های امدادرسانی در سطح کشور بوده و در این راستا کمک‌های خوبی به جمعیت هلال احمر شده است.

وی افزود: مجلس نیز در این مسیر‌ همراهی خوبی دارد و این هم‌افزایی سبب شده تا مسیر جهت اورهال و خرید بالگرد برای جمعیت هلال احمر هموار شود.
دکتر کولیوند با اشاره به دستاوردهای جمعیت در یکصد و یکمین سالروز تاسیس گفت: در این ایام همواره وظایف هلال احمر مبتنی بر باورهای دینی‌ و انسانی به سرانجام رسیده است. امروز در جمعیت هلال احمر نیروی جوان و جهادی، حضوری پر رنگ دارد و سبب شده تا هلال احمر در داخل و خارج کشور عملکردی کم نظیر داشته باشد.
وی افزود: امروز در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی، 524 خانه هلال به بهره‌برداری می‌رسد که نقش بی بدیلی در توسعه آموزش‌های همگانی و امدادرسانی به مردم دارند. خانه‌های هلال در مسیر امیدآفرینی و خدمت به مردم هستند و تلاش می‌شود تا از این دریچه به محلات کم برخوردار و مستضعفین کمک شود و این عزیزان در عرصه‌های مختلف توانمند شوند.
دکتر کولیوند ادامه داد: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران تلاش دارد تا با حرکت های نوآورانه، آلام بشری را کاهش دهد و بر همین اساس تیم‌های حمایت‌های روانی (سحر) را به کار گرفته است تا حتی پس از حادثه، متاثرین از سوانح تنها نمانند.
رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: سال گذشته هلال احمر عملکردی درخشان داشت به شکلی که همزمان به کوهرنگ، خوی، زلزله زدگان ترکیه و سوریه به بهترین شکل خدمت‌رسانی کرد.
امروز فعالیت های هلال احمر حد و مرز ندارد و امروز یاری کننده دولت در عرصه تولید و اشتغال‌زایی نیز هستیم تا با کمک یکدیگر بتوانیم گام های موثری در رفع مشکلات کشور برداریم.

لازم به ذکر است؛ در این آیین معاون اول رئیس جمهوری و رئیس جمعیت هلال احمر به صورت ویدئو کنفرانس با استان‌های سراسر کشور ارتباط گرفته و پروژه‌های عمرانی جمعیت هلال احمر را به بهره‌برداری رساندند.

6/13/2023 5:03:00 PM
آخرین اخبار