S
Header
            شکوه و عظمت مراسم تشییع پیکر شهید جمهور، نتیجه خدمت خالصانه و مردمی است                        مراسم یادبود شهدای خدمت در سراسر کشور برگزار شد                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر در پی‌شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی                        ترقی جامعه، به حفظ کرامت انسان ها وابسته است /دین در پرتو عبودیت خدا دوستدار انسانیت است                        هلال احمر مروج و شاخصه مسئولیت اجتماعی در کشور است                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه به معاون پشتیبانی و منابع انسانی هلال احمر                        هلال احمر در گسترش صلح و آرامش پیشرو است                        امروز جمعیت هلال احمر بر پایه ارزش های انسانی، نماد خدمت به جامعه است                        پیام نماینده ولی فقیه به مناسبت روز جهانی هلال احمر                        از ارتقای اخلاق امدادگری تا توجه به فرهنگ دینی در هلال احمر            
کد خبر : 65480

پیام نماینده ولی‌فقیه در هلال‌احمر در سالروز ارتحال امام خمینی (ره)

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر همزمان با سی و چهارمین سالگرد عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵خرداد پیامی صادر کرد.
یکشنبه 14 خرداد 1402 ساعت 00:33
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پیام نماینده ولی‌فقیه در هلال‌احمر در سالروز ارتحال امام خمینی (ره) نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر همزمان با سی و چهارمین سالگرد عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵خرداد پیامی صادر کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/06/202306101920128065_Thum.jpg پیام,نماینده,ولی‌فقیه,در,هلال‌احمر,در,سالروز,ارتحال,امام,خمینی,(ره) nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه، متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین معزی این شرح زیر است: 

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم 

چهاردهم و پانزدهم خردادماه یادآور رویدادهای تلخ و حزین در تاریخ ایران اسلامی است؛ سی‌وچهار سال از رحلت جانسوز امام عظیم‌الشان در 14 خرداماه 68 می‌گذرد و داغ این فراق هنوز در دل‌های مردم مسلمان، عدالت‌خواه و ظلم‌ستیزان تازه است. 

ملت ایران اسلامی در چهارده خرداد سال شصت و هشت با پیشوایی وداع کرد که هویت، عزت و استقلال را برای ایران به دست آورد و روحی تازه در کالبد جامعه مظلوم و مردم تحول‌خواه ایران دمید. 

پانزدهمین روز از خرداد ماه نیز نقطه عطف تاریخ مقاومت و انقلاب مردم مسلمان ایران و منشا عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی است. بی شک نام این روز نیز پیوند خورده است با نام آن بزرگ مرد عرصه عزت، علم، پارسایی و شجاعت حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران. 

امام خمینی (ره) یگانه فرزانه تاریخ، مجاهدی نمونه و بی‌مانند بود. در برابر ظلم بپاخاست و تا استقرار جمهوری اسلامی حرکت عظیم انقلابی مردم را هدایت کرد. 

حکومتی را بنیان نهاد که آرزویی به قدمت تاریخ مبارزات حق طلبانه جامه تحقق پوشاند و مسیری روشن در برابر دیدگان مظلومان گشود. 

اکنون انقلاب اسلامی ایران در حالی پای به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاده که اگر چه دشمنان خوش خیالش گمان‌های باطلی در سر دارند، اما دوست‌داران انقلاب هر روز امیدوارتر از دیروز، حافظ جمهوری اسلامی هستند. 

جمعیت میلیونی امدادگران، داوطلبان، جوانان و کارکنان هلال‌احمر نیز بر خود وظیفه می‌داند تا با تاکید بر استمرار اندیشه روشن و بلند آن مرد الهی و میراث ماندگارش و با پیروی از رهبر معظم انقلاب در این مسیر قدم بردارد. 

اینجانب ضمن عرض تسلیت به همه مردم ایران، به خصوص کارکنان، داوطلبان و همه‌ی زحمت‌کشان خدوم جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از خدای متعال برای ادامه‌ی این حرکت بزرگ و اتصال آن به قیام موعود آل محمد (ص) به دست رهبر معظم انقلاب استعانت می‌جوییم. 

عبدالحسین معزی 

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر

6/4/2023 12:33:38 AM
آخرین اخبار