S
Header
            قدردانی از برگزارکنندگان محافل قرآنی در جمعیت هلال احمر                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر یه مناسبت فرا رسیدن عید فطر                        هویت بخشی به جوانان یکی از وظایف سازمان جوانان است/ مشارکت جوانان در تصمیم‌گیری‌ها انگیزه آنان را در مشارکت اجتماعی ارتقاء می‌دهد                        همراهی رابطین فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خوزستان با طرح نوروزی ۱۴۰۳                        بهار قرآن در جمعیت هلال احمر خوزستان                        ملت ایران اسلامی صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رسانده است                        دعوت رئیس هلال احمر از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس                        روز قدس، روز دفاع از مظلومیت‌ ملت فلسطین                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر به مناسبت روز قدس                        قرآن کریم بهترین نسخه شفاء بخش برای بشریت است            
کد خبر : 65396

قدردانی نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از امدادگران و نجاتگران

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در پیامی از ایثارگری‌ها، فداکاری‌ها و تلاش‌های امدادگران و نجاتگران هلال احمر در طرح نوروزی ١۴٠٢ قدردانی کرد.
دوشنبه 14 فروردین 1402 ساعت 17:37
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
قدردانی نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از امدادگران و نجاتگران نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در پیامی از ایثارگری‌ها، فداکاری‌ها و تلاش‌های امدادگران و نجاتگران هلال احمر در طرح نوروزی ١۴٠٢ قدردانی کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/12/202112103365329451_Thum.jpg قدردانی,نماینده,ولی,فقیه,در,هلال‌احمر,از,امدادگران,و,نجاتگران nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر متن پیام به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 

فصل بهار، هنگامة رستاخیزِ زمین، سرآغاز جریان زندگی در رگ‌های طبیعت و موسم نوزایی رنگ‌ریزِ بیشه‌ها و مرغزارها است.

جمعیت هلال احمر مفتخر است که در همنوایی و همراهی با رمز و راز آفرینش که در نوروز هر سال تکرار می‌شود، آیین مهرورزی، فداکاری، همیاری و خدمتگزاری به مردم را ممارست می‌کند و کارکنان و داوطلبان جمعیت هلال احمر با اجرای برنامه‌های ویژه نوروز، در این ایام بیش از پیش به امداد و نجات و خدمتگزاری به هموطنان عزیز اهتمام می‌ورزند.  

در نوروز 1402 نیز که با بهار معنویت ماه مبارک رمضان متقارن شد، صحنه‌های همدلی،  نوع دوستی و مسئولیت پذیری امدادگران،جوانان و داوطلبان تجلی از فداکاری و ایثارگری را در ذهن مردم ایران اسلامی ماندگار کرد. 

خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر به خصوص جوانان عضو این سازمان مردم نهاد در ایام تعطیلات نوروز برای خدمت به مردم، به دور از خانواده، مشتاقانه و بی‌منت حضور یافته‌اند که این حضور شایسته قدردانی است.

بدیهی است موفقیت حاصله در اجرای طرح نوروزی خدمات جمعیت هلال احمر بیش و پیش از هر چیز ،مدیون و مرهون تلاش‌های صورت گرفته شما عزیزان است. 

این حضور همیشه در صحنه و آمادگی شما جوانان، امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی طرح نوروزی  به خوبی نشان می‌دهد که برای کمک به انسان‌ها و تسکین آلام بشری به عنوان مهمترین اصل در این نهاد مردمی، یک دست در دست نیازمند و با دست دیگر با خدا معامله می کنید. 

اینجانب بر خود فرض می‌دانم از همه این کوشش‌های بشر دوستانه ی شبانه روزی و مخلصانه شما امدادگران، کارکنان و مدیران جمعیت هلال احمر و دیگر دستگاههای امدادرسان در این حوادث تقدیر و تشکر نمایم. 

ان شاالله سالی پر خیر و برکت و در ماه رمضان لبریز از معنویت برای شما عزیزان باشد.

4/3/2023 5:37:00 PM
آخرین اخبار