S
Header
کد خبر : 65395
رئیس جمعیت هلال احمر

معاینه پیش از اعزام حجاج با دقت ادامه دارد/هلال احمر تا زمان بازگشت آخرین مسافرین در آماده باش است

سرویس اخبار
دکتر کولیوند در جلسه ستاد نوروزی هلال احمر با اشاره به ماموریت های متعدد این جمعیت گفت: معاینه پیش از اعزام حجاج با دقت در حال انجام است. همچنین هلال احمر تا زمان بازگشت آخرین مسافرین نوروزی در حالت آماده باش قرار دارد.
شنبه 12 فروردین 1402 ساعت 21:33
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
معاینه پیش از اعزام حجاج با دقت ادامه دارد/هلال احمر تا زمان بازگشت آخرین مسافرین در آماده باش است دکتر کولیوند در جلسه ستاد نوروزی هلال احمر با اشاره به ماموریت های متعدد این جمعیت گفت: معاینه پیش از اعزام حجاج با دقت در حال انجام است. همچنین هلال احمر تا زمان بازگشت آخرین مسافرین نوروزی در حالت آماده باش قرار دارد. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/04/202304129679703138_Thum.png معاینه,پیش,از,اعزام,حجاج,با,دقت,ادامه,دارد/هلال,احمر,تا,زمان,بازگشت,آخرین,مسافرین,در,آماده,باش,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، دکتر کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه ستاد خدمات نوروزی ۱۴۰۲ ضمن تبریک روز جمهوری اسلامی‌ گفت: در چنین روزی اراده ملت سبب شد تا نظام مقدس جمهوری اسلامی مستقر شود و ما نیز امروز باید با تلاش خود در این مسیر حرکت کنیم. تا به امروز نیز جمعیت هلال احمر خدمات ارزنده ای ارائه داده است.
وی افزود: در سال جاری خدمات متفاوت از سال گذشته بود و از ابتدا تلاش شده است تا ساماندهی امور به بهترین شکل صورت گیرد. تا آخرین لحظه ایام نوروز در کنار مردم هستیم تا سفری ایمن داشته باشند. خوشبختانه تمامی دستگاه‌ها پای کار بودند و حضور پررنگ هلال احمر سبب شد تا آسیب ها به هموطنان کاهش یابد.
دکتر کولیوند ادامه داد: این پایان کار ما نیست و ماموریت های بعدی از راه می رسند. در روزهای آتی باید به کمک نیازمندان در ماه مبارک رمضان شتافته و طرح هلال رحمت را با جدیت پیگیری کرد. معاینه حجاج نیز در این روزها با دقت و سرعت در حال انجام است و بزودی به اتمام می رسد و پس از آن نیز واکسیناسیون حجاج آغاز می‌شود. هلال احمر خستگی نمی‌شناسد و تا آخر پای کار است.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: پس از مراسم حج باید به استقبال ایام محرم و اربعین حسینی و مدیریت تجمع انبوه این مراسمات رفت. ما برای رضایت خدا و خدمت به مردم در این عرصه حاضر هستیم و تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات به مردم ارائه شود.

 

4/1/2023 9:33:20 PM
آخرین اخبار