S
Header
            برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند                        اعضاء کانون طلاب از آموزش های تخصصی بهره‌مند خواهند شد                        مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن آینده و حفظ اقتدار کشور است                        شهدای امدادگر، پرچم هلال احمر را سربلند کردند            
کد خبر : 65368
برنامه‌های هلال‌احمر برای طرح منتظران ظهور در نیمه شعبان

خدمت‌رسانی در پست ها و پایگاه های امدادی به زائران قم و جمکران

سرویس اخبار
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر برنامه‌های این جمعیت ویژه اعیاد شعبانیه و طرح منتظران ظهور را تشریح کرد.
شنبه 6 اسفند 1401 ساعت 18:34
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
خدمت‌رسانی در پست ها و پایگاه های امدادی به زائران قم و جمکران معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر برنامه‌های این جمعیت ویژه اعیاد شعبانیه و طرح منتظران ظهور را تشریح کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/02/202302129550643367_Thum.png خدمت‌رسانی,در,پست,ها,و,پایگاه,های,امدادی,به,زائران,قم,و,جمکران nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگ ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در گفت وگوی زنده تلوزیونی مثبت سلامت گفت: ۱۱ ماه از سال جاری را پشت سر گذاشته ایم و با توجه به شرایط اقلیمی و جوی که در دنیا حاکم است حوادث مختلفی را پشت سرگذاشته ایم.

مرادی پور در ادامه بیان کرد: جمعیت هلال‌احمر با توجه به وظایفی که بر عهده دارد در عملیات‌های جاده‌ای کوهستانی، ساحلی و سوانحی مثل زلزله، برف، کولاک و...خدمات ارائه می دهد.

معاون امداد و نجات سازمان امداد و نجات با بیان اینکه در این 11 ماه بیش از ۳۶ هزار مورد عملیات امدادرسانی توسط جمعیت هلال‌احمر انجام شده است افزود: حوادث جاده‌ای بیشترین عملیات های انجام شده است. در مجموع به 15 هزار نفر اسکان اضطراری داده شده‌است.

وی با بیان اینکه حوادث جاده ای 60 درصد عملیات های هلال‌احمر را شامل می‌شود گفت: این عملیات‌ها بیشتر در فارس، خراسان رضوی و جنوبی و مازندران انجام شده است

مرادی پور در ادامه خاطرنشان کرد: هلال‌احمر برای اعیاد شعبانیه در قم طرح منتظران ظهور را پیش بینی کرده است. بیش از ۲۱ پایگاه و پست امدادی در قم آماده خدمات رسانی به زائران شده است. ۴۵ دستگاه خودروی امدادی و عملیاتی و هوایی در خدمت زائران خواهند بود که این خدمات را در کنار سایر دستگاه‌ها که از همه کشور بسیج می‌شوند، ارائه خواهیم داد.

مرادپور در ادامه گفت: با توجه به اینکه یک ماه تا شروع تعطیلات نوروز و ماه رمضان داریم و یکی از مهم‌ترین ویژگی این دوران سفرهای نوروزی است، امدادرسانی جمعیت هلال احمر از اواخر اسفندماه شروع می‌شود.

به گفته مرادی پور؛ هلال احمر امسال دو طرح ویژه «ستاد خدمات سفر» و «کمیته ملی پیشگیری» را برای تعطیلات نوروز دارد و با همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط دو فعالیت اصلی خواهیم داشت یکی ستاد خدمات سفر است که در زمینه امدادرسانی فعالیت خواهد کرد و طرح دیگر کمیسیون ملی پیشگیری از حوادث است، که در زمینه پاسخ به حوادث جاده‌ای فعالیت خواهد کرد

2/25/2023 6:34:00 PM
آخرین اخبار