S
Header
            تقدیر از خدمات هلال‌احمر در حوادث و بحران‌های سال 1401                        قدردانی معاون اول رئیس جمهور و وزرای راه، کشور و کار از خدمات امدادگران هلال‌احمر                        این ماه را از دست ندهید                        بازدید مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر از پایگاه‌های امدادونجات                        فیلم: پیام نوروزی مقام معظم رهبری                        فعالیت‌های اقتصادی باید به گشایش در زندگی مردم ختم شود                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و بهار طبیعت                        بازدید نماینده ولی فقیه از طرح نوروزی ١۴٠٢ در مازندران                        بازدید نماینده ولی فقیه در هلال احمر از پایگاه امداد و نجات نوروزی                        دلگرمی امدادگران به بازدیدهای نوروزی مسئولین هلال احمر            
کد خبر : 65351
دبیر کل هلال احمر در گردهمایی مدیران این جمعیت در آبادان

تکریم امدادگران و حفظ نیروی انسانی در اولویت هلال‌احمر است

سرویس اخبار
دبیرکل جمعیت هلال احمر در گردهمایی مدیران عالی ستادی و عامل استانی این جمعیت در آبادان گفت: به جهت نوع فعالیت و تنوع کار هلال احمر لازم است مدیران در کنار هم بنشینند و چهره به چهره با هم همفکری کنند و تبادل تجربه صورت بگیرد.
چهارشنبه 3 اسفند 1401 ساعت 17:28
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
تکریم امدادگران و حفظ نیروی انسانی در اولویت هلال‌احمر است دبیرکل جمعیت هلال احمر در گردهمایی مدیران عالی ستادی و عامل استانی این جمعیت در آبادان گفت: به جهت نوع فعالیت و تنوع کار هلال احمر لازم است مدیران در کنار هم بنشینند و چهره به چهره با هم همفکری کنند و تبادل تجربه صورت بگیرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2023/02/202302124624890350_Thum.png تکریم,امدادگران,و,حفظ,نیروی,انسانی,در,اولویت,هلال‌احمر,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، یعقوب سلیمانی گفت: ۵ ماه قبل این چنین گردهمایی در شهر مقدس مشهد برگزار شد. اکنون با گذشت ۴ ماه، باید نتیجه مصوبات جلسه قبل را بررسی کنیم و گام به گام راه را برای مولدسازی و افزایش بهره‌وری در جمعیت باز کنیم و این مسیر از تکیه بر نیروهای انسانی و تکریم امدادگران می‌گذرد.

دبیرکل هلال احمر همچنین یاد شهدای دفاع مقدس در جبهه‌های خوزستان را گرامی داشت و رشادت‌های جوانان دلیر ایران در زمان جنگ تحمیلی را ستود و گفت: دفاع مقدس امتداد مکتب عاشورای حسینی بود. اکنون که در آستانه سالروز عملیات‌های بزرگ جنگ هستیم باید یاد آن ایام را زنده نگه داریم.

سلیمانی فعالیت داوطلبان، امدادگران و جوانان هلال احمر را ادامه راه جوانان ایرانی در جنگ تحمیلی دانست و گفت: در امدادرسانی به زلزله‌زدگان ترکیه و سوریه، امدادگران ایرانی حاضر بودند جان خود را به خطر اندازند تا عملیات نجات زیر آوار ماندگان تسریع شود.این روحیه ایثار یادآور سال‌های دفاع مقدس بود.

سلیمانی توصیه کرد: لازم است برادری، مودت و همدلی بین مدیران و تکریم کارکنان، داوطلبان و جوانان در اولویت باشد. حفظ نیروی انسانی از هرکار دیگری مهم‌تر است.

او خطاب به مدیران حاضر در سالن گفت: توان خود را معطوف به جذب کودکان، نوجوانان و جوانان کنید. فعالیت سازمان جوانان و ترویج فرهنگ داوطلبی از کودکی بسیار اهمیت دارد.

گردهمایی مدیران عالی ستادی و عامل استانی هم اکنون در منطقه آزاد اروند در حال برگزاری است.

 

2/22/2023 5:28:00 PM
آخرین اخبار