S
Header
            تکریم جایگاه شهدا ترویج‌بخش فرهنگ ایثارگری است/شهدا اسوه‌های پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌ها                        نشست برخط «اخلاق امدادگری و مدیریت بحران جامعه‌محور» برگزار شد                        در راستای تعالی و ترقی هلال‌احمر باید از مباحث فرهنگی بهره‌مند شد                        اساس فعالیت در هلال احمر داوطلبانه است / لزوم حراست از ارزش‌های دینی در جامعه                        ملاحظات اخلاقی، روان‌شناختی و معنوی در امداد اهمیت دارد                        ایستادگی، مقاومت و ایمان به مدد پروردگار رمز موفقیت و پیروزی در جنگ تحمیلی بود                        دیدار نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه                        عملکرد جهادی شهدا الگوی هلال احمر است                        ادیان هویت‌بخش صلح                        قدردانى وزیر خارجه از خدمات بین‌المللی هلال‌احمر در حج، اربعین و امدادرسانی در حوادث منطقه‌ای            
کد خبر : 65351
دبیر کل هلال احمر در گردهمایی مدیران این جمعیت در آبادان

تکریم امدادگران و حفظ نیروی انسانی در اولویت هلال‌احمر است

سرویس اخبار
دبیرکل جمعیت هلال احمر در گردهمایی مدیران عالی ستادی و عامل استانی این جمعیت در آبادان گفت: به جهت نوع فعالیت و تنوع کار هلال احمر لازم است مدیران در کنار هم بنشینند و چهره به چهره با هم همفکری کنند و تبادل تجربه صورت بگیرد.
چهارشنبه 3 اسفند 1401 ساعت 17:28
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
تکریم امدادگران و حفظ نیروی انسانی در اولویت هلال‌احمر است دبیرکل جمعیت هلال احمر در گردهمایی مدیران عالی ستادی و عامل استانی این جمعیت در آبادان گفت: به جهت نوع فعالیت و تنوع کار هلال احمر لازم است مدیران در کنار هم بنشینند و چهره به چهره با هم همفکری کنند و تبادل تجربه صورت بگیرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/02/202302124624890350_Thum.png تکریم,امدادگران,و,حفظ,نیروی,انسانی,در,اولویت,هلال‌احمر,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، یعقوب سلیمانی گفت: ۵ ماه قبل این چنین گردهمایی در شهر مقدس مشهد برگزار شد. اکنون با گذشت ۴ ماه، باید نتیجه مصوبات جلسه قبل را بررسی کنیم و گام به گام راه را برای مولدسازی و افزایش بهره‌وری در جمعیت باز کنیم و این مسیر از تکیه بر نیروهای انسانی و تکریم امدادگران می‌گذرد.

دبیرکل هلال احمر همچنین یاد شهدای دفاع مقدس در جبهه‌های خوزستان را گرامی داشت و رشادت‌های جوانان دلیر ایران در زمان جنگ تحمیلی را ستود و گفت: دفاع مقدس امتداد مکتب عاشورای حسینی بود. اکنون که در آستانه سالروز عملیات‌های بزرگ جنگ هستیم باید یاد آن ایام را زنده نگه داریم.

سلیمانی فعالیت داوطلبان، امدادگران و جوانان هلال احمر را ادامه راه جوانان ایرانی در جنگ تحمیلی دانست و گفت: در امدادرسانی به زلزله‌زدگان ترکیه و سوریه، امدادگران ایرانی حاضر بودند جان خود را به خطر اندازند تا عملیات نجات زیر آوار ماندگان تسریع شود.این روحیه ایثار یادآور سال‌های دفاع مقدس بود.

سلیمانی توصیه کرد: لازم است برادری، مودت و همدلی بین مدیران و تکریم کارکنان، داوطلبان و جوانان در اولویت باشد. حفظ نیروی انسانی از هرکار دیگری مهم‌تر است.

او خطاب به مدیران حاضر در سالن گفت: توان خود را معطوف به جذب کودکان، نوجوانان و جوانان کنید. فعالیت سازمان جوانان و ترویج فرهنگ داوطلبی از کودکی بسیار اهمیت دارد.

گردهمایی مدیران عالی ستادی و عامل استانی هم اکنون در منطقه آزاد اروند در حال برگزاری است.

 

2/22/2023 5:28:00 PM
آخرین اخبار