S
Header
کد خبر : 65349

برگزاری گردهمایی مدیران هلال احمر سراسر کشور در آبادان

سرویس اخبار
گردهمایی مدیران عالی ستادی و عامل استانی هلال احمر در آبادان آغاز شد.
چهارشنبه 3 اسفند 1401 ساعت 16:55
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
برگزاری گردهمایی مدیران هلال احمر سراسر کشور در آبادان گردهمایی مدیران عالی ستادی و عامل استانی هلال احمر در آبادان آغاز شد. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/02/202302129553170757_Thum.png برگزاری,گردهمایی,مدیران,هلال,احمر,سراسر,کشور,در,آبادان nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی جمعیت، مدیران عامل جمعیت‌های استانی هلال احمر صبح امروز از سراسر کشور به آبادان رسیدند تا در کنار مدیران عالی ستادی به گفت‌وگو و تبادل تجربه پیرامون فعالیت‌های متنوع هلال احمر بپردازند.

این مراسم در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد اروند با حضور رئیس و دبیرکل جمعیت هلال احمر آغاز شد.

پیش از این گردهمایی مدیران عالی ستادی و عامل استانی هلال احمر مهرماه امسال در شهر مقدس مشهد برگزار شده بود و امروز پیشنهادات و انتقادات مطرح شده پس از ۵ ماه بررسی برای هماهنگی بیشتر و استفاده از تجربیات جمع‌بندی خواهد شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین معزی نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر هم که در این مراسم سخنرانی کرد، این گردهمایی را رویدادی علمی و آموزشی دانست و برگزاری آن را ضروری خواند.

وی در ادامه به ذکر ویژگی‌های مدیران از نگاه قرآن و احادیث پرداخت.

وحید شعبانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان نیز پس از قرائت قرآن برای خوشامدگویی در جایگاه حاضر شد و گفت: خوزستان در اتفاقات و رخدادهای مختلف در کشور حماسه‌های زیادی آفریده است به همین دلیل همیشه و در همه عرصه‌ها باید به آن توجه کرد.

شعبانی در ادامه بیان کرد: امیدواریم در این گردهمایی گامی موثر در راستای پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر برداریم.

 

2/22/2023 4:55:24 PM
آخرین اخبار