S
Header
            تکریم جایگاه شهدا ترویج‌بخش فرهنگ ایثارگری است/شهدا اسوه‌های پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌ها                        نشست برخط «اخلاق امدادگری و مدیریت بحران جامعه‌محور» برگزار شد                        در راستای تعالی و ترقی هلال‌احمر باید از مباحث فرهنگی بهره‌مند شد                        اساس فعالیت در هلال احمر داوطلبانه است / لزوم حراست از ارزش‌های دینی در جامعه                        ملاحظات اخلاقی، روان‌شناختی و معنوی در امداد اهمیت دارد                        ایستادگی، مقاومت و ایمان به مدد پروردگار رمز موفقیت و پیروزی در جنگ تحمیلی بود                        دیدار نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه                        عملکرد جهادی شهدا الگوی هلال احمر است                        ادیان هویت‌بخش صلح                        قدردانى وزیر خارجه از خدمات بین‌المللی هلال‌احمر در حج، اربعین و امدادرسانی در حوادث منطقه‌ای            
کد خبر : 65344
رئیس هلال‌احمر سوریه در دیدار با دکتر کولیوند

کمک‌های ایران به زلزله‌زدگان بسیار ارزشمند است/ از رهبری و رئیس جمهوری ایران تشکر می‌کنیم

سرویس اخبار
رئیس هلال احمر سوریه در دیدار با دکتر کولیوند با بیان این که ایران و سوریه دو کشور شریک و دوست هستند، کمک‌های ایران به زلزله‌زدگان را ارزشمند دانست و تاکید کرد: در همین خصوص از رهبری و رئیس جمهوری ایران تشکر می‌کنیم.
پنج‌شنبه 27 بهمن 1401 ساعت 23:34
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
کمک‌های ایران به زلزله‌زدگان بسیار ارزشمند است/ از رهبری و رئیس جمهوری ایران تشکر می‌کنیم رئیس هلال احمر سوریه در دیدار با دکتر کولیوند با بیان این که ایران و سوریه دو کشور شریک و دوست هستند، کمک‌های ایران به زلزله‌زدگان را ارزشمند دانست و تاکید کرد: در همین خصوص از رهبری و رئیس جمهوری ایران تشکر می‌کنیم. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/02/202302125262717082_Thum.png کمک‌های,ایران,به,زلزله‌زدگان,بسیار,ارزشمند,است/,از,رهبری,و,رئیس,جمهوری,ایران,تشکر,می‌کنیم nvhelal

یه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، رئیس هلال احمر سوریه در دیدار با دکتر کولیوند با بیان این که ایران و سوریه دو کشور شریک و دوست هستند، گفت: ایران در عرصه جهانی موفقیت های زیادی داشته و همگان می دانند که ایران هیچگاه دوستان خود را رها نکرده و امروز نیز بار دیگر این اصل با حضور در سوریه ثابت شد.

خالد حبوباتی افزود: ما از تمامی‌کمک هایی که ایران به سوریه کرده سپاسگزاریم و این تبادلات است که روابط دو ملت را ترسیم می‌کند و موجب تحکیم آن می‌شود.

رئیس هلال احمر سوریه خاطرنشان کرد: به هلال احمر ترکیه پیشنهاد شده است که آن قسمت هایی از استان ادلب که در کنترل دولت مرکزی نیست از طریق آن‌ها امدادرسانی شود و دولت سوریه نیز کمک های خود را به آن‌ها تحویل خواهد داد تا در اختیار آسیب دیدگان قرار گیرد. اولویت ما کمک رسانی به مردم آسیب دیده است و در این راستا تلاش خواهیم کرد.

وی افزود: اسلام دین رحمت و دوستی است و برهمین اساس مسائل سیاسی برای ما مهم نیست زیرا همه ما مسلمان هستیم و باید در کنار یکدیگر قرار گیریم.

حبوباتی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با کمک سازمان ملل محموله ای نیز به ادلب ارسال کنیم و این امر براساس اصول انسانی صورت خواهد گرفت و امیدواریم سایر طرف ها نیز همکاری کنند.

وی افزود: دو کشور ایران و سوریه هر دو در روزهای سختی قرار دارند و به همین علت است که کمک های شما بسیار‌ ارزشمند است. در همین خصوص از رهبری و رئیس جمهوری ایران هم تشکر می‌کنیم.

 

2/16/2023 11:34:27 PM
آخرین اخبار