S
Header
            انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند            
کد خبر : 65290
به همت معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر

نشست علمی نظام ارج‌گذاری خدمات داوطلبانه برگزار می شود

سرویس اخبار
نشست علمی-تخصصی «نظام ارج‌گذاری خدمات داوطلبانه » به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر برگزار می‌شود.
دوشنبه 12 دی 1401 ساعت 20:05
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نشست علمی نظام ارج‌گذاری خدمات داوطلبانه برگزار می شود نشست علمی-تخصصی «نظام ارج‌گذاری خدمات داوطلبانه » به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر برگزار می‌شود. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/01/202301107728132113_Thum.jpg نشست,علمی,نظام,ارج‌گذاری,خدمات,داوطلبانه,برگزار,می,شود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر، این نشست علمی-تخصصی با ارائه دکتر محمد گل‌افشان دکترای پزشکی و رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و حجت‌الله رضائی رئیس جمعیت هلال احمر منطقۀ ۲۲ شهر تهران روز سه‌شنبه ۱۳ دی ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ به صورت مجازی برگزار خواهد شد. 

علاقمندان می‌توانند از طریق لینک http://dte.bz/ethicsconf در این نشست شرکت نمایند.
این سلسله نشست ها پیش درآمدی است به منظور برگزاری همایش علمی اخلاق امدادگری که در اردیبهشت ماه سال آینده برپا می‌شود.
لازم به ذکر است که سلسله نشست‌های علمی مرتبط با مفاهیم و اهداف جمعیت هلال‌احمر در آینده نیز با حضور صاحب‌نظران و کارشناسان ادامه خواهد یافت.  
هدف از برگزاری این سلسله‌ نشست‌های علمی-تخصصی این است که اندیشمندان و متفکران حوزه علوم انسانی موضوع‌های اخلاقی مربوط به جمعیت هلال‌احمر را بررسی و تحلیل نمایند.
همایش «اخلاق امدادگری» به همت پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت دفتر تبلیغات اسلامی و با همکاری حوزۀ نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در ١١ محور فراخوان خود را اعلام کرد. 
علاقمندان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی نشست http://Emdadgari.isca.ac.i مقالات خود را برای این همایش علمی ارسال نمایند.

53812801/3/2023 11:05:02 AMhttp://Media.nvhelal.ir/Image/2023/01/202301100685184779_Thum.jpg

 

1/2/2023 8:05:00 PM
آخرین اخبار