S
Header
            تکریم جایگاه شهدا ترویج‌بخش فرهنگ ایثارگری است/شهدا اسوه‌های پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌ها                        نشست برخط «اخلاق امدادگری و مدیریت بحران جامعه‌محور» برگزار شد                        در راستای تعالی و ترقی هلال‌احمر باید از مباحث فرهنگی بهره‌مند شد                        اساس فعالیت در هلال احمر داوطلبانه است / لزوم حراست از ارزش‌های دینی در جامعه                        ملاحظات اخلاقی، روان‌شناختی و معنوی در امداد اهمیت دارد                        ایستادگی، مقاومت و ایمان به مدد پروردگار رمز موفقیت و پیروزی در جنگ تحمیلی بود                        دیدار نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه                        عملکرد جهادی شهدا الگوی هلال احمر است                        ادیان هویت‌بخش صلح                        قدردانى وزیر خارجه از خدمات بین‌المللی هلال‌احمر در حج، اربعین و امدادرسانی در حوادث منطقه‌ای            
کد خبر : 65290
به همت معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر

نشست علمی نظام ارج‌گذاری خدمات داوطلبانه برگزار می شود

سرویس اخبار
نشست علمی-تخصصی «نظام ارج‌گذاری خدمات داوطلبانه » به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر برگزار می‌شود.
دوشنبه 12 دی 1401 ساعت 20:05
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نشست علمی نظام ارج‌گذاری خدمات داوطلبانه برگزار می شود نشست علمی-تخصصی «نظام ارج‌گذاری خدمات داوطلبانه » به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر برگزار می‌شود. http://media.nvhelal.ir//Image/2023/01/202301107728132113_Thum.jpg نشست,علمی,نظام,ارج‌گذاری,خدمات,داوطلبانه,برگزار,می,شود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر، این نشست علمی-تخصصی با ارائه دکتر محمد گل‌افشان دکترای پزشکی و رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و حجت‌الله رضائی رئیس جمعیت هلال احمر منطقۀ ۲۲ شهر تهران روز سه‌شنبه ۱۳ دی ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ به صورت مجازی برگزار خواهد شد. 

علاقمندان می‌توانند از طریق لینک http://dte.bz/ethicsconf در این نشست شرکت نمایند.
این سلسله نشست ها پیش درآمدی است به منظور برگزاری همایش علمی اخلاق امدادگری که در اردیبهشت ماه سال آینده برپا می‌شود.
لازم به ذکر است که سلسله نشست‌های علمی مرتبط با مفاهیم و اهداف جمعیت هلال‌احمر در آینده نیز با حضور صاحب‌نظران و کارشناسان ادامه خواهد یافت.  
هدف از برگزاری این سلسله‌ نشست‌های علمی-تخصصی این است که اندیشمندان و متفکران حوزه علوم انسانی موضوع‌های اخلاقی مربوط به جمعیت هلال‌احمر را بررسی و تحلیل نمایند.
همایش «اخلاق امدادگری» به همت پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت دفتر تبلیغات اسلامی و با همکاری حوزۀ نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در ١١ محور فراخوان خود را اعلام کرد. 
علاقمندان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی نشست http://Emdadgari.isca.ac.i مقالات خود را برای این همایش علمی ارسال نمایند.

53812801/3/2023 11:05:02 AMhttp://Media.nvhelal.ir/Image/2023/01/202301100685184779_Thum.jpg

 

1/2/2023 8:05:00 PM
آخرین اخبار