S
Header
            شکوه و عظمت مراسم تشییع پیکر شهید جمهور، نتیجه خدمت خالصانه و مردمی است                        مراسم یادبود شهدای خدمت در سراسر کشور برگزار شد                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر در پی‌شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی                        ترقی جامعه، به حفظ کرامت انسان ها وابسته است /دین در پرتو عبودیت خدا دوستدار انسانیت است                        هلال احمر مروج و شاخصه مسئولیت اجتماعی در کشور است                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه به معاون پشتیبانی و منابع انسانی هلال احمر                        هلال احمر در گسترش صلح و آرامش پیشرو است                        امروز جمعیت هلال احمر بر پایه ارزش های انسانی، نماد خدمت به جامعه است                        پیام نماینده ولی فقیه به مناسبت روز جهانی هلال احمر                        از ارتقای اخلاق امدادگری تا توجه به فرهنگ دینی در هلال احمر            
کد خبر : 65255
حجت الاسلام و المسلمین معزی

جوانان را به سمت فعالیت‌‌های اجتماعی هدایت کنید

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در دیدار با مدیران و معاونین جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی بر هدایت جوانان به انجام فعالیت‌های اجتماعی تاکید کرد.
شنبه 28 آبان 1401 ساعت 18:30
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
جوانان را به سمت فعالیت‌‌های اجتماعی هدایت کنید نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در دیدار با مدیران و معاونین جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی بر هدایت جوانان به انجام فعالیت‌های اجتماعی تاکید کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/11/202211103680790846_Thum.jpg جوانان,را,به,سمت,فعالیت‌‌های,اجتماعی,هدایت,کنید nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، در این دیدار که در ساختمان صلح برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین معزی به ارائه نکاتی در خصوص برنامه‌ریزی‌های فرهنگی و بهره‌گیری هر چه بیشتر از ظرفیت‌های داوطلبی در پیشبرد اهداف جمعیت هلال‌احمر پرداخت و بر لزوم افزایش مشارکت جوانان در این سازمان مردم نهاد تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گزارش‌های ارائه شده از سوی مسئولان این استان را مثبت ارزیابی کرد و بر ضرورت اجرای برنامه‌های خلاقانه در این جمعیت تاکید کرد.

وی در این‌باره گفت: طرح‌های ارزشمند بسیاری در جمعیت هلال‌احمر دنبال شده است که در دنیا نمونه و کم‌نظیر است. به طور مثال طرح نیابت که با اهداف کرامت سالمندان در جمعیت هلال احمر دنبال شده است، امروز از سوی صلیب سرخ فرانسه الگوبرداری می‌شود. این طرح‌ نمونه‌ای از طرح‌های خلاقانه‌ای به شمار می‌آید که از سوی داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر اجرایی شده است.

حجت الاسلام والمسلمین معزی در ادامه به تشریح فعالیت‌های فعالیت‌های هلال احمر در ابعاد مختلف امدادی، سلامت، داوطلبی، جوانان و.. پرداخت و ادامه داد: بزرگترین سرمایه هلال احمر، سرمایه اجتماعی آن است و باید در جهت رشد و نگهداشت آن تلاش کرد.

تقویت ارتباط با خیرین، بهره‌گیری از ظرفیت جوانان و توسعه مشارکت داوطلبان از دیگر نکاتی بود که نماینده رهبر معظم انقلاب در این دیدار بر آن تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در این دیدار همچنین بر لزوم هدایت جوانان به سمت فعالیت‌های اجتماعی تاکید کرد و افزود: توسعه کانون‌های دانشجویی، جوانان و طلاب موضوعاتی است که باید در دستور کار قرار گیرد، چرا که این‌کانون‌ها دارای ظرفیت‌های بسیاری هستند و می‌توانند زمینه رشد و تعالی جمعیت هلال احمر را فراهم سازند.

حجت الاسلام والمسلمین معزی در این دیدار اجرای طرح‌های همچون خانه‌های هلال، نذرآب و کاروان سلامت را نیز مثبت ارزیابی نمود و از مسئولان حاضر قدردانی کرد.

علیرضا شهرجردی، مدیرعامل و حجت الاسلام سید رضا میر هاشمی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمراستان مرکزی نیز به ارائه گزارش در زمینه های مختلف از جمله ارتباط با دستگا‌ه‌های دیگر، ارتباط با خیران، ارتباط پزشکان سلامت، طرح‌های نذرآب، عمکلرد کانون‌های طلاب و دانشجویی پرداختند.

 

11/19/2022 6:30:00 PM
آخرین اخبار