S
Header
کد خبر : 65241
نماینده ولی فقیه در هلال احمر

توجه به شفافیت مالی زیر بنای تقویت سرمایه اجتماعی هلال احمر است

سرویس اخبار
حجت الاسلام و المسلمین معزی پیش از ظهر امروز با حضور در حوزه خزانه‌داری کل این نهاد از بخش ها و ادارت کل این مجموعه بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت های مدیران و کارکنان این مجموعه قرار گرفت.
سه‌شنبه 10 آبان 1401 ساعت 16:51
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
توجه به شفافیت مالی زیر بنای تقویت سرمایه اجتماعی هلال احمر است حجت الاسلام و المسلمین معزی پیش از ظهر امروز با حضور در حوزه خزانه‌داری کل این نهاد از بخش ها و ادارت کل این مجموعه بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت های مدیران و کارکنان این مجموعه قرار گرفت. http://Media.nvhelal.ir//Image/2022/11/202211129053408289_Thum.png توجه,به,شفافیت,مالی,زیر,بنای,تقویت,سرمایه,اجتماعی,هلال,احمر,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در این دیدار که با همراهی مشاور نماینده ولی فقیه در هلال احمر و مدیرکل حوزه نمایندگی همراه بود و نزدیک به دو ساعت به طول انجامید، حجت الاسلام و المسلمین معزی ضمن بازدید از ادارات کل تابعه خزانه داری در دیدار جداگانه پای صحبت و بیان مشکلات کارکنان این حوزه نشست.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر در دیدار با مدیران خزانه داری کل، اعتبار اجتماعی جمعیت هلال احمر را بزرگترین سرمایه در این نهاد عنوان کرد و بر ضرورت حفظ و نگه‌داشت این اعتبار تاکید نمود.

حجت الاسلام و المسلمین معزی، در ادامه با اشاره به اهمیت محاسبه و اندازه‌گیری در زندگی تصریح کرد: طبق روایات و منابع دینی در اسلام نیز اگر می‌خواهیم رشد و ترقی داشته باشیم بخشی از آن در نتیجه همین اندازه‌گیری‌های مشخص در زندگی حاصل می‌شود.

نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر در ادامه بر لزوم توجه به مساله شفافیت در جمعیت هلال احمر تاکید کرد و افزود: شفافیت در ساختار جمعیت از مسائل بسیار مهم به شمار می‌آید چرا که سرمایه اجتماعی را در جمعیت هلال احمر ارتقا می‌بخشد‌. حجت الاسلام والمسلمین معزی همچنین به تبیین موضوعاتی همچون حساسیت‌ها و دشواری‌های فعالیت در حوزه خزانه و ذی حسابی، اهمیت عدالت در اسلام و نظام اسلامی و ضرورت ایجاد نشاط و امید در میان کارکنان پرداخت.

در ابتدای این دیدار، ماندگار مرادی‌فرد، خزانه دارکل و ذی حساب جمعیت هلال احمر با ارائه گزاشی از فعالیت‌های صورت گرفته و برنامه‌های آتی به تفصیل مطالبی را ارائه کرد.

 

11/1/2022 4:51:00 PM
آخرین اخبار