S
Header
کد خبر : 65240

اردوی آموزشی فرهنگی ائمۀ جماعات هلال احمر قم برگزار شد

سرویس اخبار
به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر قم، اردوی آموزشی فرهنگی ائمۀ جماعات با هدف ارتقاء دانش امدادی با حضور معاون آموزش و پژوهش و ائمۀ جماعات این جمعیت برگزار شد.
دوشنبه 9 آبان 1401 ساعت 08:33
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
اردوی آموزشی فرهنگی ائمۀ جماعات هلال احمر قم برگزار شد به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر قم، اردوی آموزشی فرهنگی ائمۀ جماعات با هدف ارتقاء دانش امدادی با حضور معاون آموزش و پژوهش و ائمۀ جماعات این جمعیت برگزار شد. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/10/202210106392371097_Thum.jpg اردوی,آموزشی,فرهنگی,ائمۀ,جماعات,هلال,احمر,قم,برگزار,شد nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت در قم، حجت الاسلام مهدی فقیه مسئول دفتر نمایندگی ولی در جمعیت هلال احمر استان قم، در حاشیۀ این اردو ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات ارزنده ائمۀ جماعات و کسب مقام در بین ادارات استان گفت: همت و تلاش شما نشان از تعهد و برنامه ریزی دقیق در اجرای منویات مقام معظم رهبری دارد.
وی در ادامه خواستار گسترش بیشتر مبانی عقیدتی و اسلامی و حضور در برنامه‌های فرهنگی شد.
در ادامه سید حسن حسینی معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم به آموزش کمک‌های اولیه پرداخت و فراگیران با مباحث کمک‌های اولیه و اهداف آن، اصول ایمنی و قانونی در کمک‌های اولیه، روش مواجهه با مصدوم، احیای قلبی – ریوی (CPR) و غیره آشنا شدند.
در این رویداد، اجرای برنامه‌های متعددی از جمله برگزاری اردوی آموزشی فرهنگی در هر فصل، برگزاری مسابقات فرهنگی، حضور به موقع ائمه جماعت در محل نمازخانه و ارائه مباحثی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

10/31/2022 8:33:18 AM
آخرین اخبار