S
Header
            دست یاری خیرین به سوی زلزله‌زدگان خوی                        لباس آبی‌ها بمانند/هلال احمر در مدرسه علوی چه کرد؟                        نماهنگ: دهه فجر، مظهر عزم ملی                        میلاد جواد الائمه(ع)                        حضور طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده                        ساماندهی طلاب برای ارائه خدمات به زلزله زدگان                        ارتقا فرهنگ دینی یک اولویت در هلال احمر است                        پنجمین طرح نذرآب اجرایی شد                        بر ضرورت تقویت کانون‌های طلاب تاکید شد                        قدردانی از هلال احمر در بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز            
کد خبر : 65196
دبیرکل جمعیت هلال احمر مطرح کرد

خدمات رسانی به بیش از ۴۲ هزار زائر در روزهای گذشته/ رفاه و سلامت هموطنان اولویت هلال احمر است

سرویس اخبار
دبیرکل جمعیت هلال احمر از خدمت رسانی به بیش از 42 هزار زائر در روزهای گذشته خبر داد.
جمعه 18 شهریور 1401 ساعت 21:29
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
خدمات رسانی به بیش از ۴۲ هزار زائر در روزهای گذشته/ رفاه و سلامت هموطنان اولویت هلال احمر است دبیرکل جمعیت هلال احمر از خدمت رسانی به بیش از 42 هزار زائر در روزهای گذشته خبر داد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2022/09/202209101457441926_Thum.jpg خدمات,رسانی,به,بیش,از,۴۲,هزار,زائر,در,روزهای,گذشته/,رفاه,و,سلامت,هموطنان,اولویت,هلال,احمر,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولیفقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی جمعیت، یعقوب سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال احمر درباره آخرین گزارش خدمات امداد و نجات به زائرین اربعین حسینی اظهار کرد: از یکم شهریورماه تا ١٧ شهریور با ١٢٠٥ پایگاه ثابت و موقت، ۱۲ قرارگاه مرزی و ۱۹ بالگرد به هموطنان خدمات رسانی ارائه دادیم.

وی با بیان اینکه ۷۴۰ دستگاه چادر و ۶ اردوگاه اسکان اضطراری برپاکردیم گفت: در مجموع بر اساس  آخرین آمار 42 هزار 193نفر به مراکز ما مراجعه کردند و به 24 هزار 662 زائر  نیز اسکان اضطراری دادیم.

سلیمانی درپاسخ به سوالی مبنی بر تعداد درمان‌های سرپایی گفت: همچنین ده هزار 779 نفر نیز درمان سرپایی دریافت کردند و ٢٩٧نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

دبیر کل جمعیت هلال احمر ادامه داد: در مجموع از ٦٤٥٥نفر تست قند و فشار خون گرفته شد و به منظور پیشگیری از بیماری نیز ٤٣٠٠عدد ماسک و ٧١٠اسپری و مایع ضدعفونی کننده توزیع شد.

وی با بیان اینکه به دلیل گرمای هوا اقدام به توزیع آب معدنی کردیم گفت: ٤٢٦٥بطری آب معدنی، ٥٣٥٠قرص نان، ٩٦٠قوطی کنسروجات توزیع شد.

 

9/9/2022 9:29:42 PM
آخرین اخبار