S
Header
            شکوه و عظمت مراسم تشییع پیکر شهید جمهور، نتیجه خدمت خالصانه و مردمی است                        مراسم یادبود شهدای خدمت در سراسر کشور برگزار شد                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر در پی‌شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی                        ترقی جامعه، به حفظ کرامت انسان ها وابسته است /دین در پرتو عبودیت خدا دوستدار انسانیت است                        هلال احمر مروج و شاخصه مسئولیت اجتماعی در کشور است                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه به معاون پشتیبانی و منابع انسانی هلال احمر                        هلال احمر در گسترش صلح و آرامش پیشرو است                        امروز جمعیت هلال احمر بر پایه ارزش های انسانی، نماد خدمت به جامعه است                        پیام نماینده ولی فقیه به مناسبت روز جهانی هلال احمر                        از ارتقای اخلاق امدادگری تا توجه به فرهنگ دینی در هلال احمر            
کد خبر : 65193

تامین کتاب‌های پایگاه‌های امدادی به همت معاونت فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در. هلال احمر

سرویس اخبار
معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در راستای اهمیت کتابخوانی در کشور، اقدام به تامین کتاب‌های پایگاه‌های امدادی کرد.
جمعه 18 شهریور 1401 ساعت 20:47
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
تامین کتاب‌های پایگاه‌های امدادی به همت معاونت فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در. هلال احمر معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در راستای اهمیت کتابخوانی در کشور، اقدام به تامین کتاب‌های پایگاه‌های امدادی کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/09/202209109576444882_Thum.jpg تامین,کتاب‌های,پایگاه‌های,امدادی,به,همت,معاونت,فرهنگی,نمایندگی,ولی,فقیه,در.,هلال,احمر nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، این اقدام پیرو دیدار و توافق دکتر علیرضا فجری، معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با دکتر یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته است.

در این راستا حجت الاسلام صادقی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان امداد و نجات مسئولیت این موضوع را به عهده گرفته و اعتباری در این خصوص مد نظر قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که ترویج کتابخوانی یکی از موضوعاتی است که حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اهتمام ویژه آن را دنبال کرده است.

همچنین در همین راستا معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در نظر دارد تا با برنامه‌ریزی‌های منجسم و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در این جمعیت، هر چه بیشتر خانواده جمعیت هلال احمر را در جهت فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی همراه سازد.

4006009/9/2022 8:46:22 PMhttp://Media.nvhelal.ir/Image/2022/09/202209106213091464_Thum.jpg

 

 

9/9/2022 8:47:10 PM
آخرین اخبار