S
Header
کد خبر : 65141
حضور سرزده رئیس جمهور در منطقه سیل زده فیروزکوه

نیروهای امدادی با تمام توان در حال امدادرسانی به مردم سیل زده هستند

سرویس اخبار
آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان برای بررسی شرایط سیل زدگان و نیز امدادرسانی در مناطق سیل زده شهرستان زرین دشت سرزده وارد این منطقه شد.
شنبه 8 مرداد 1401 ساعت 23:19
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نیروهای امدادی با تمام توان در حال امدادرسانی به مردم سیل زده هستند آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان برای بررسی شرایط سیل زدگان و نیز امدادرسانی در مناطق سیل زده شهرستان زرین دشت سرزده وارد این منطقه شد. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/07/202207102718567656_Thum.jpg نیروهای,امدادی,با,تمام,توان,در,حال,امدادرسانی,به,مردم,سیل,زده,هستند nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت،. رئیس جمهور در جمع مردم سیل زده زرین دشت با عنوان اینکه در حال حاضر ۶۶۰ نقطه در کشور دچار سیل شده‌ است، بر تداوم امدادرسانی تا برقراری آرامش در منطقه تاکید کرد و گفت: نیروهای امدادی با تمام توان در حال امدادرسانی به مردم سیل زده هستند.

 بر اساس این گزارش، آیت الله رئیسی در ادامه حضور خود در روستای سیل زده مزداران با استماع حرف ها و خواسته های روستاییان بر پیگیری امور آنان تا رفع مشکلات دستوراتی صادر کردند.

از اواخر شامگاه چهارشنبه بارندگی های سیل آسا در تهران موجب جاری شدن سیلاب در نقاط مختلف استان از جمله فیروز کوه شد. 

سیلاب در منطقه کن و امام‌زاده داوود و همچنین روستای مزداران شهرستان فیروزکوه خسارات جانی و مالی زیادی برجای گذاشت و عملیات امداد رسانی کماکان ادامه دارد.

 

7/30/2022 11:19:37 PM
آخرین اخبار