S
Header
کد خبر : 65130

پیام نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر در پی سیل و آبگرفتگی در استان فارس

سرویس اخبار
در پی وقوع سیل و آبگرفتگی در منطقه رودبال استهبان استان فارس، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با صدور پیامی به مصیبت دیدگان این حادثه تسلیت گفت و بر لزوم تسریع و سرعت‌بخشی در امر امدادرسانی و جست‌وجوی مفقودان تاکید کرد.
شنبه 1 مرداد 1401 ساعت 16:36
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پیام نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر در پی سیل و آبگرفتگی در استان فارس در پی وقوع سیل و آبگرفتگی در منطقه رودبال استهبان استان فارس، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با صدور پیامی به مصیبت دیدگان این حادثه تسلیت گفت و بر لزوم تسریع و سرعت‌بخشی در امر امدادرسانی و جست‌وجوی مفقودان تاکید کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/07/202207104461047016_Thum.jpg پیام,نماینده,ولی,فقیه,در,هلال‌احمر,در,پی,سیل,و,آبگرفتگی,در,استان,فارس nvhelal

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین معزی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وقوع سیل روز گذشته در استان فارس  و جان باختن و مصدوم شدن جمعی از هموطنان ایران اسلامی، سبب تالم خاطر هم میهنان سراسر کشور شده است. 

اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های جان‌باختگان بر لزوم تسریع و سرعت‌بخشی در امر امدادرسانی و جست‌وجوی مفقودان تاکید می‌نمایم. اکنون که چشم عده‌ای از هموطنان مصیبت زده به کمک دستگاه‌های ذیربط دوخته شده است، بر همه ارگان‌های خدمات‌رسان خصوصا جمعیت هلال احمر واجب است که با تمام تجهیزات و امکانات و بسیج نیروهای خود، به رفع مشکلات به وجود آمده در مناطق ‌سیل زده و همچنین جست‌وجوی مفقودان  بپردازند.

در پایان از تلاش همه‌ ارگان‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان خصوصا نیروهای فداکار، خدوم و همیشه در صحنه‌ جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران که موجبات تسهیل در روند امدادرسانی و تسکین آلام مصیبت دیدگان را بر عهده دارند، قدردانی می‌نمایم

7/23/2022 4:36:21 PM
آخرین اخبار