S
Header
کد خبر : 65105

دیدار نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر با خانواده شهید مهدی‌پور

سرویس اخبار
نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال‌احمر با خانواده شهید مهدی‌پور دیدار و گفت‌وگو کرد.
چهارشنبه 1 تیر 1401 ساعت 18:14
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دیدار نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر با خانواده شهید مهدی‌پور نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال‌احمر با خانواده شهید مهدی‌پور دیدار و گفت‌وگو کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/06/202206100737566954_Thum.jpg دیدار,نماینده,ولی,فقیه,در,هلال‌احمر,با,خانواده,شهید,مهدی‌پور nvhelal

حجت‌الاسلام والمسلمین معزی در ادامه سفر خود به شهر مقدس مشهد به منظور شرکت در یازدهمین گردهمایی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان ها و سازمان ها، با خانواده شهید مهدی‌پور دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی در این دیدار یاد و خاطره شهدا را گرامیداشت و تصریح کرد: امنیت و آسایش امروز مدیون خون شهدای گران قدر است‌ و شهدا اسوه‌ها و الکوهای نسل امروز هستند که ایثارگری را به معنای حقیقی ترسیم‌ نموده‌اند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر با اشاره به اینکه در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، سخنان بسیاری در وصف شهدا بیان شده است گفت: شهدا افتخار ملت ایرانند. چه از نگاه دینی که رتبه و مقام رفیعی دارند و در پیشگاه خداوند زنده هستند و چه از منظر ملی و مردمی که به سبب خدمتی که به جامعه خویش کرده اند موجب افتخار هستند.

 شهید حسین مهدی‌پور که علاقه بسیاری به کسب علم و دانش داشت با شروع جنگ تحمیلی پس از گذراندن دوره امدادی به یاری رزمندگان شکافت و سرانجام در منطقه مهران به درجه شهادت نائل شد.

6/22/2022 6:14:55 PM
آخرین اخبار