S
Header
کد خبر : 64993

بازدید امام جمعه زنجان از پست بشردوستانه هلال احمر استان زنجان

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در استان زنجان و امام جمعه این شهر از پست بشردوستانه جوانان هلال احمر مستقر در میدان بسیج و مرکز هماهنگی وکنترل عملیات امداد و نجات در پایگاه امداد و نجات بازدیدکرد.
پنج‌شنبه 11 فروردین 1401 ساعت 23:56
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
بازدید امام جمعه زنجان از پست بشردوستانه هلال احمر استان زنجان نماینده ولی فقیه در استان زنجان و امام جمعه این شهر از پست بشردوستانه جوانان هلال احمر مستقر در میدان بسیج و مرکز هماهنگی وکنترل عملیات امداد و نجات در پایگاه امداد و نجات بازدیدکرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2022/03/202203103649297181_Thum.jpg بازدید,امام,جمعه,زنجان,از,پست,بشردوستانه,هلال,احمر,استان,زنجان nvhelal
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت در استان زنجان، آیت الله خاتمی دراین بازدید، سال جدید را به جوانان، امدادگران و همکاران حاضر در این پایگاه ها تبریک گفته و از آنان برای ارائه خدمات امدادی به مسافران نورزوی قدردانی کرد.
نماینده ولی فقیه در استان ازحضور داوطلبانه جوانان در پست های نوروزی که در جهت تسهیل سفر عید مسافران در سطح استان فعالیت دارند تقدیر کرد و ضمن پیوستن به کمپین بهرفت، میثاق نامه را امضای کرد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز گزارشی از فراهم نمودن تمامی نیروهای عملیاتی و همچنین اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان جهت ارائه خدمات به هموطنان در ایام نوروز ارائه داد. 
در این بازدید مدیرعامل جمعیت، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان، معاون امداد و نجات، معاون امور جوانان و جمعی از دیگر همکاران حضور داشتند
3/31/2022 11:56:56 PM
آخرین اخبار