S
Header
photo-camera.png
کد خبر : 64985
معاون فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در بازدید از پایگاه نوروزی کبودوال

فضای دوستدار کودک در کمپ های نوروزی زمینه ساز آشنائی کودکان با هلال احمر

سرویس اخبار
معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، از پایگاه نوروزی خدمات بشردوستانه در منطقه توریستی کبودوال شهرستان علی آبادکتول بازدید کرد و از خدمات رسانی جوانان به مسافرین نوروزی تقدیر نمود.
سه‌شنبه 2 فروردین 1401 ساعت 20:22
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
فضای دوستدار کودک در کمپ های نوروزی زمینه ساز آشنائی کودکان با هلال احمر معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، از پایگاه نوروزی خدمات بشردوستانه در منطقه توریستی کبودوال شهرستان علی آبادکتول بازدید کرد و از خدمات رسانی جوانان به مسافرین نوروزی تقدیر نمود. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/03/202203106974399969_Thum.jpg فضای,دوستدار,کودک,در,کمپ,های,نوروزی,زمینه,ساز,آشنائی,کودکان,با,هلال,احمر nvhelal
حجت الاسلام دکتر فجری در حاشیه این بازدید گفت: معتقدم نقش جوانان در حوزه فرهنگ سازی بر هیچ کس پوشیده نیست و حضور جوانان در کمپ های نوروزی هلال احمر بر همین مبنای اساسی تعریف شده است. 
وی ادامه داد: در حوزه های فرهنگی همواره باید از سنین پایین تر و کودکی برنامه ریزی نمود و لذا ایجاد و طراحی فضای دوستدار کودک در پایگاه های نوروزی جوانان، بستر مطلوبی برای آشنا شدن بیشتر کودکان با هلال احمر به زبان کودکانه و فرهنگ سازی در این زمینه است.
معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، در بخشی از این دیدار میثاق نامه بهرفت را امضا کرد و گفت: اجرای این پویش نقش بسیار مهمی در کنترل و بهبود رفتارهای ترافیکی مردم دارد و باید مورد توجه قرار گیرد.
3/22/2022 8:22:38 PM
آخرین اخبار