S
Header
کد خبر : 64918

تکریم از خانواده شهدا توسط هلال احمر طارم

سرویس اخبار
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم، امام جمعه آببر و رئیس بنیاد این شهرستان با همکاری و هماهنگی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان زنجان، از خانواده های شهیدان والا مقام افضل اکبری و صیاف علی همتی تکریم کردند.
سه‌شنبه 5 بهمن 1400 ساعت 06:49
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
تکریم از خانواده شهدا توسط هلال احمر طارم رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم، امام جمعه آببر و رئیس بنیاد این شهرستان با همکاری و هماهنگی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان زنجان، از خانواده های شهیدان والا مقام افضل اکبری و صیاف علی همتی تکریم کردند. http://media.nvhelal.ir//Image/2022/01/202201107597807652_Thum.jpg تکریم,از,خانواده,شهدا,توسط,هلال,احمر,طارم nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمربه نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت در زنجان،  امام جمعه شهر آببر در این تکریم با قدردانی از رشادت و فداکاری ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس گفت: شهدا و ایثارگران بر تمامی آحاد جامعه حق دارند چرا که اقتدار و عزت ایران اسلامی مدیون رشادت و جانفشانی آنهاست.

حجت الاسلام منصوری تاکید کرد: تکریم و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه مهم مسئولان به شمار می رود و باید یاد و نام شهدا، ایثارگری و جانفشانی جانبازان در جامعه همواره زنده نگه داشته شود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم نیز در ادامه یادآوری کرد: دیدار با پدران و مادران و خانواده شهدا و تکریم این عزیزان سعادتی است که نصیبمان می شود و دعای خیر این عزیزان همیشه یاری رسان نظام اسلامی در عبور از سختی‌ها بوده است.

1/25/2022 6:49:38 AM
آخرین اخبار